To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Sprzedany

Kajman - Nie 11 Sie, 2019
Temat postu: Sprzedany
Sprzedam jak w temacie. Przebieg 556km, zestaw firmowy Voilamart z lcd od Glebora, akumulator 48v wyjmowany, układ 13s7p 21Ah ogniwa Panasonic, bms, ładowarka 2.5A. Prędkość 36-40km/h w zależności od warunków, zasięg na manetce do ok. 40-70km przy spokojnej jeździe (oczywiście w zależności od wagi i terenu). Silnik o zwiększonym momencie obrotowym, można nim ciągnąć przyczepki, ładować sakwy na wyprawy itp. Wspomaganie nie działa chwilowo- podczas serwisu w rowerowym odwrotnie założyli czujnik PAS a ja nie mam klucza do korb i już tego nie odkręcę. Ale sterownik normalnie to obsługuje. Oczywiście manetka działa normalnie i można nią regulować siłę/prędkość napędu. Do regulacji hamulce i trzeba zrobić pierwsze podciągnięcie/centrowanie tylnego koła. Oraz go lekko wyczyścić ;) Siodełko jest przecięte, dodaje sprawne.
Odbiór osobisty albo ktoś organizuje wysyłkę/pakowanie. W sumie pakowanie jest największym problemem jako że miałem wypadek na innym rowerze i jeszcze mi się żebra nie zrosły.
Cena: 2900














Kajman - Czw 22 Sie, 2019

up
Kajman - Sob 24 Sie, 2019

PAS poprawiony i działa jak trzeba, regulacja siły wspomagania a nie prędkości jak w większości rowerów. Hamulce podciągnięte i wyregulowane :)
Kajman - Nie 25 Sie, 2019

sprzedany


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group