To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - gazelle

rikoniko - Śro 06 Lis, 2019
Temat postu: gazelle
czy jest tu ktoś co zna się cokolwiek na rowerach gazelle ,bo odsyłanie mnie do serwisu w wrocławiu,to nie żadne odkrycie i pomoc.Forum jest chyba po to by jeden drugiemu coś pomagał, wspomagał i doradzał.dziękuję za pomoc.
wibi - Nie 17 Lis, 2019

Gazelle to rower fabryczny mający różne,fabryczne zabezpieczenia programowe tak aby praktycznie nikt prócz autoryzowanego serwisu nic w nim nie mógł zmienić.Nawet wymiana niesprawnej baterii wymaga "sparowania" jej programowo a program do tego mają tylko serwisy.I to wszystko co na temat Gazelli można powiedzieć.Gdybyś chciał korzystać z tego roweru to musisz wymienić po pierwsze sterownik i BMS baterii a po drugie również wyświetlacz bo inaczej,bez serwisu nikt ci nie pomoże.
noel841106 - Pon 18 Lis, 2019

A swoją drogą to wymiana tego wszystkiego pewnie taniej wyjdzie niż aso :P
witax - Wto 19 Lis, 2019

Mnie waliło jakiś błąd po deszczu gdy zadzwoniłem do Katowic do serwisu to powiedzieli mi ze sama diagnostyka to 500zł + ewentualne koszty naprawy. Teraz zażarcie studiuje forum bo zamierzam go przerobić na chiński sterownik.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group