To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - www_3xE_pl w Dragons Den na TV4

Szwed - Pon 26 Wrz, 2011

Ktoś nagrał? nie widziałem programu.
Zbyszek Kopeć - Pon 26 Wrz, 2011

Są powtórki w TV.
tomasz_kombi - Pon 26 Wrz, 2011

Qrde. Nie oglądam TV :)
Jak ktoś może wrzucić na YT to byłbym wdzięczny.
Ewentualnie podlinkować jeśli wisi gdzieś na stronach którejś stacji TV.

www_3xE_pl - Wto 27 Wrz, 2011

Drodzy Forumowicze,

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. To co pojawiło się w ostatecznej wersji oczywiście jest bardzo bardzo mocno okrojone - nagranie trwało około 45 minut... więc pokazano zaledwie 10% dyskusji.

Firma oczywiście dalej prężnie prosperuje - rozmawiamy z innymi inwestorami (nie z programu, bo oni mają zakaz). Zaczynamy nowe różnorodne projekty (nie tylko samochody, ale też inne ekologiczne technologie).

Dopiero teraz piszę, bo przed chwilą wróciłem z wspomnianego we wcześniejszych postach Dubaju. Zaskoczeniem dla Was może być to, że byłem tam w sprawie projektu ekologicznego :) Uwierzcie mi - oni tam doskonale wiedzą, że ropa się kończy i już od dawna inwestują w najnowsze technologie ekologiczne... żeby za niedługo zarzucić nas świetnymi produktami.
Dubaj tylko w 20% żyje z ropy naftowej - reszta to zarobki na transakcjach finansowych (mowa o PKB). Dubaj dzięki ropie się kiedyś wzbogacił, ale potem zrozumieli, ze to się skończy i wprowadzili zachęty dla inwestorów i na pustyni powstało wspaniałe miasto usiane wieżowcami pośród piasku pustyni.

Pawiel - Wto 27 Wrz, 2011

Świetna sprawa.
A jakieś zdjęcia Kolega podeśle na forum?
Pozdrawiam!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group