To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - electric odyssey w C-ZERO, widzieliście?

highend - Wto 18 Wrz, 2012

wow pięknie :D
a sami jechali? Niestety dopiero wróciłem teraz do domu po sesji ślubnej nr 2 ;) Myślałem, że o 18.00 się wyrobię, a tu po 21.00....
ale nie dało się pewnie z nimi pogadać? musiałbyś jechać za nimi aż staną.
Z taką powolną prędkością są w stanie zrobić 160km i może nawet więcej.

Ja normalnie jadąc robię te 120km bez problemu. Choćby dzisiaj. 90km przejechałem i mi zostały 4 segmenty (4kWh), na jakieś 30km. A wcale nie jechałem wolno i używałem klimy.
Pokażę wam potem (za 2 tygodnie) fotki z sesji z iOnem ;) - ale to offtopic.

highend - Wto 18 Wrz, 2012

wygląda na to, że nocują w hotelu Piast w Gliwicach - tak na zdjęciu wynika i tam się ładują pewnie przez noc :)
na spotkaniu mówili, że ich celem następnym jest PRAGA, zatem pewnie tam będą chcieli jak najszybciej dojechać.

tomasz_kombi - Wto 18 Wrz, 2012

Nie patrzałem ciągle na prędkościomierz ale według mnie nie przekraczali prędkości 60km/h co na tej trasie może być trochę niebezpieczne (kto często jeździ tym odcinkiem ten wie co mam na myśli). Na stronie gdzie można śledzić Ich trasę często wyświetlały się nawet niższe wartości (np. rzędu 48km/h itp.).

Jechali zupełnie sami - nikt Ich nie eskortował (.... poza mną na krótkim odcinku ;) ).

Pogadać nie dało rady bo musiałbym Ich chyba "sposobem" jakimś zatrzymać albo jechać aż do Gliwic a na to nie miałem już czasu (obowiązki wzywały ;) ).



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group