To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Łączenie przewodów balancera w pakietach lipo.

toft - Czw 22 Lis, 2012
Temat postu: Łączenie przewodów balancera w pakietach lipo.
Cześć, jak w temacie:)
Do tej pory z blaku laku wszystkie wtyczki balancera i pózniej kable do przzepinania do ładowania robiłem domowo ostatnio używając portów com 9 pin.
Jednak tym razem chciałbym to zrobić normalnie i użyć wtyczek orginalnych które są w pakiecie (prawdopodobnie turnigy będzie) ponieważ jest miej roboty z wpinaniem alarmów do pakietów...
Składany pakiet to 15s (3x5) 2p. stąd prośba... mógby mi ktoś podlinkować (najlepiej na hobbykingu) takkie kable przejściówki dwa rodzaje:
Do jazdy który połaczy mi porty balanserów z dwu pakietów w jeden żeby wpiąć alarm.
Do ładowania tak żeby wszystkie pakiety (czyli w sumie 3x już połaczone w 2p równolegle)połaczyć równolegle i ładować jako 5s?

Kolejna prośba o ewentualne sugestie dobrych alarmów mierników na 5s?

Pozdrawiam:)

tas - Czw 22 Lis, 2012

Jest też inna opcja. Można na sztywno połączyć 2 pakiety w 2p, wtedy będą mieć 1 wtyk zarówno do balansowania jak i jazdy. Więc odpada koszt przejściówek, kabli, itp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group