To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Twoje konto przekroczyło...

MixhaL - Nie 05 Sty, 2014
Temat postu: Twoje konto przekroczyło...
Coś jest nie tak i trzeba naprawić. Po przekroczeniu 100 nieprzeczytanych wiadomości zostają kasowane najstarsze. na innych forach jest co najmniej 1000 wiadomości. wystarczy dwa wieczory i już mam kasowany wiadomości których nie zdążyłem przeczytać trochę to denerwuje.
przydało by się żeby ktoś zobaczył co nie teges.
dzięki

Anonymous - Nie 05 Sty, 2014

Chodzi ci o wiadomości w skrzynce (PW), czy o nieprzeczytane posty?
Zwiększyłem limity, ale to pierwsze, tego typu, zgłoszenie. Jakoś nie widziałem, by w ciągu dwóch dni przybywało na forum ponad 100 postów.

Adam Wysokiński - Pon 06 Sty, 2014

O, tak, tak, miałem to samo. Szkoda trochę bo zwykle czytam wszystko. To co mnie interesuje od deski do deski a inne po łebkach ale szkoda nie wiedzieć co się dzieje.
MixhaL - Pon 06 Sty, 2014

Chodzi o nieprzeczytanenieprzeczytanych posty. Ostatnio jakoś często mi się zdarza ze dwa dni nie czytam i juz są kasowane.
Anonymous - Pon 06 Sty, 2014

Zwiększyłem do 1000 i do 30 dni. Powinno być OK.
Zdjąłem też limit quoty załączników. Widocznie pozmieniało się to po zmianie silnika.

Joki - Pon 06 Sty, 2014

Chyba działa, bo do wczoraj codziennie miałem to samo a dzisiaj jest OK.
Mechano - Pon 06 Sty, 2014

Moim zdaniem lepiej byłoby zrobić przycisk, który wyświetla wszystkie nieprzeczytane tematy.
Nostusek - Pon 06 Sty, 2014

Mechano napisał/a:
Moim zdaniem lepiej byłoby zrobić przycisk, który wyświetla wszystkie nieprzeczytane tematy.


Przecież na górze na głównej stronie po prawej stronie zawsze i od zawsze jest link o nieprzeczytanych postach ...

Mechano - Pon 06 Sty, 2014

Ale wtopa... Sorki nie zauważyłem :D
Nostusek - Pon 06 Sty, 2014

Jak się nie używa to się nie widzi:)
pradziad12 - Pon 13 Sty, 2014

Witam ,właśnie chyba po tych wszystkich zmianach mam część postów nawet tych starszych strasznie rozciągniętych . Zginęło mi logo oraz forum zablokowane ,mam co prawda stary komp ale to chyba nie jego wina .Nie wspomnę o tabelkach bo to nie istotne.Pozdrawiam
Anonymous - Pon 13 Sty, 2014

Sprawdź na innej przeglądarce.
Może masz za małą rozdzielczość ekranu?

pradziad12 - Pon 13 Sty, 2014

to nie to ,część jest dobra .Będę jeszcze szukał, inne programy są dobrze
pradziad12 - Pon 13 Sty, 2014

A i pytanko czy logo masz na swoim ekranie i mam zablokowane forum nadal
Anonymous - Wto 14 Sty, 2014

Mam logo. Nie rozumiem tego zablokowania forum. Co to znaczy, że masz zablokowane forum, skoro na nim piszesz?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group