To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Kamizelki odblaskowe - czy to ma sens?

gienek333 - Czw 26 Cze, 2014

Tak OT to z BHP mnie najbardziej podobał się napis " nie naprawiaj maszyny w biegu, bo będziesz wycierał d... łokciem"
mmoto - Pią 27 Cze, 2014

Hasło dobre ale teraz nie przejdzie,
natomiast zdjęcia super ten jeden wygląda jakby się wypier....... na hałdzie nawozu.
Z brzozą to slizga sprawa, rower dał radę, a Tupolew...

mmoto - Śro 03 Wrz, 2014

Powstał plakat - oczywiście jest chroniony i wszelkie prawa ma Grupa Azoty.


Nostusek - Śro 03 Wrz, 2014

Program programem - ale nie wiem czy większość was wie że od 1 września nasz kochany rząd zafundował nam nowelizację przepisów o ruchu drogowym i każdy kto poruszać się będzie po zmierzchu w terenie niezabudowanym gdzie nie ma drogi dla rowerów lub pieszych musi mieć element odblaskowy. Plakacik fajny i widać że nasz kolega na elektrycznym rowerku stoi :)
JerzyZ - Śro 03 Wrz, 2014

Jadąc po drodze w kamizelce zauważyłem, że samochody omijają mnie dalej niż zwykle. Pomyślałem, że to efekt psychologiczny.
Ale ktoś wytłumaczył mi rozumowanie kierowców: na tego trzeba uważać, bo gdybym go potrącił, nie wytłumaczę się złą widocznością...

A co do nowego przepisu: moi, czarmowidzącym zdaniem na początku liczba potrąconych zmaleje - do czasu gdy kierowcy nie wyrobią sobie, zresztą zupełnie nieświadomie i bez złej woli, nawyku rozpoznawania pieszych po odblasku. Wtedy ci bez odblasków zaczną padać jak muchy.
I obym się mylił.

mmoto - Czw 04 Wrz, 2014

JerzyZ napisał/a:
Jadąc po drodze w kamizelce zauważyłem, że samochody omijają mnie dalej niż zwykle
Dokładnie nawet częściej ustępują na skrzyżowaniach z drogami rowerowymi.
Ale i tak rzadko jeżdżę w kamizelce.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group