To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Śląsk - chętni na wspólną przejażdżkę:)?

toft - Pon 30 Cze, 2014
Temat postu: Śląsk - chętni na wspólną przejażdżkę:)?
Witam. Pewnie po południu przestanie lać:). Chętni na przejażdżkę w najbliższym czasie?
Yin - Pon 30 Cze, 2014

Rozmawiałem z znajomym, właścicielem tej poziomki a'la chopper która Ci się podobała - zorganizujemy coś ( grill) z opcją podładowania baterjii w Kato - ale to dopiero za jakiś czas bo na razie mamy w pracy urwanie głowy :)
Pawiel - Pon 30 Cze, 2014

Gdzie owa przejażdżka miałaby być?
tas - Pon 30 Cze, 2014

Jakbym miał bajka to bym wpadł, może by było w zasięgu :D
toft - Pon 30 Cze, 2014

No ja mam punkt startowy w Gliwicach:). Czasem jeżdżę też z kolegą, który ma spalinowego spartameta. Ot takie przejażdżki:).
andrzejIskierka - Nie 26 Kwi, 2015

http://zmk.wikidot.com/niusy:170
KrzysiekEV - Nie 26 Kwi, 2015

U mnie też regularnie Masa Krytyczna jezdzi . Ze znajomym na 2 elektryki jeżdzimy.

http://rower.czest.pl/viewtopic.php?t=3182
http://masa.czest.pl/

Do Sosnowca troche daleko 75 km w jedną strone , ale wykonalne na jednym ładowaniu.

highend - Nie 26 Kwi, 2015

Bielsko-Biała, Kobiór, Tychy - to ja. zawsze chetny ;)
andrzejIskierka - Wto 28 Kwi, 2015

z Częstochowy koleją śl. i wysiadam na dworcu na samym starcie. ;) bilet rowerowy zryczałtowany na 5zł. a potem po imprezie wsiadamy w Dąbrowie i do domciu. ;)
toft - Śro 13 Maj, 2015

Kurcze przegapiłem temat:(.
No do Sosnowca elektrykiem jeszcze nie jechałem:). Może następnym razem:).
Ja zkolei zapraszam ponownie w swoje okolice:). Czyli Gliwic.

Z wycieczek ostatnio mam mało czasu ale byłem np w Bytomiu. Tak do 50 km w jedną stronę mogę podjechać:).

toft - Sob 23 Maj, 2015

Naprawdę, bardzo proszę, nie wszyscy naraz:).
tas - Sob 23 Maj, 2015

Ja się będę odzywać, nawet bym się wybrał do gliwic bo to w moim zasięgu, nawet sam bym zaprosił na małe wypady ebajkami na żywiecczyznę (np na Pilsko, wysokość jak Śnieżka) ale muszę dokończyć bajka.
toft - Sob 23 Maj, 2015

Spoko ja tylko tak:). Ale jak wpadniesz i będzie czas to grilla i przekąski zapewniam:). W okolicy znam (widuję czasem, jeździmy) w sumie dwu ebajkerów (oprócz maro 2838) z tego jeden ma autentycznego rowera mercedesa:). A drugi to Brachu jest. Pomijam moją rodzinę bo tam to inna sprawa:). Jeżdżę też ze spalinowymi spartami czasem. Bardzo często jeżdżę w towarzystwie córki (w foteliku)... Więc i rekreacyjnie tez zapraszam:). Place zabaw mi nie obce:).
Można mnie też spotkać regularnie ( o ile nie pada) w drodze z i do roboty:)
W mojej okolicy jest jeszcze jeden "kozak" (może się ujawni) full z direct drivem w przednim kole... Ale zawsze mi jakoś nie po drodze aby podbić, tzn rozjeżdżamy się krytycznie na skrzyżowaniach:).
Pozdro, elektrycznie i grillowo (tak do końca czerwca bo potem będę miał kolejnego potomka więc sprawy się pokomplikują pewnie...)

EDIT:

A i zapominałem... proszę info o przejażdżce oprócz tematu na pw... Tam przychodzi powiadomka na maila, który sprawdzam co dzięn najcześciej a forum czasem rzadziej więc...

Pzdr:).

toft - Sob 23 Maj, 2015

Może słabo reklamuję:) Na urodziny zona robi wyśmienite ziemniaczki w sosie boczkowym (nie wiem dokładnie jak to się nazywa...:). NIe wiem czy ze względu na obiektywne sprawy teraz by zrobiła ale jeśli zaplanuję jakieś to postaram się aby były( kiełbaska będzie zawsze:)>
scale - Nie 24 Maj, 2015

tas napisał/a:
Ja się będę odzywać, nawet bym się wybrał do gliwic bo to w moim zasięgu, nawet sam bym zaprosił na małe wypady ebajkami na żywiecczyznę (np na Pilsko, wysokość jak Śnieżka) ale muszę dokończyć bajka.

Z Pilska którym szlakiem planujesz zjechać?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group