To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Silnik Elektryczny 48V 750W

superwojownik - Wto 02 Wrz, 2014
Temat postu: Silnik Elektryczny 48V 750W
WITAM

Prosze o pomoc w doborze ramy amortyzowanej do silnika centralnego befang fun8 48v 750w

potrzebuje rame gdzie serokosc mufy bedzie 68mm
chcialbym kupic gotowy rower zjazdowy o tej szerokosci gdzie bede mógł włożyc silnik centralny

pozdrawiam

beazee - Śro 03 Wrz, 2014

Mufa może mieć 73mm, wtedy użyjesz tylko jedną nakrętkę i klej do gwintów.

Bardziej bym się martwił czy będziesz miał odpowiednio dużo miejsca tam gdzie dolne rury tylnego trójkąta odchodzą od mufy.

tumich - Śro 03 Wrz, 2014
Temat postu: Re: Silnik Elektryczny 48V 750W
superwojownik napisał/a:
WITAM

Prosze o pomoc w doborze ramy amortyzowanej do silnika centralnego befang fun8 48v 750w

potrzebuje rame gdzie serokosc mufy bedzie 68mm
chcialbym kupic gotowy rower zjazdowy o tej szerokosci gdzie bede mógł włożyc silnik centralny

pozdrawiam



Gdzie zakupiłeś silnik jeśli można wiedzieć? Też kupiłem ten silnik, ale jeszcze mi nie przyszedł. Wg specyfikacji ten "shell" Bafanga BBS02 jest pod 68mm, ale dla 73mm też będzie pasował. Pod wiele ram powinien podejść. Ja kupiłem full'a na kołach 27,5" specjalnie pod ten motor, biorąc pod uwagę zachowanie sporej wysokości do ziemi aby zapobiec uderzeniu przy jakiś większych skokach. Odbiegając od tematu kilka dni temu zaprezentował Bafang BBS03, ciekaw jestem kiedy będzie w sprzedaży.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group