To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy użytkowników - Różne fotki z wypadów

tas - Śro 26 Paź, 2016

ja wiem, ja wiem!!!!!

--->> KLIK

pawextelinfo - Śro 26 Paź, 2016

W mojej były dwa sensory jeden lapiący IR w rozdzielczości 384x288pikseli drugi obrazu rzeczywistego 1600x1200 oprogramowanie w kamerze ładnie nakładało jeden obraz na drugi (infrafusion)
Czyli rozdzielczość IR była interpolowana do rozdzielczości sensora obrazu rzeczywistego

Tu jest parę fotek z mojego starego fejsa
https://web.facebook.com/Termowizje_com_pl-312273792163850/

tas - Śro 26 Paź, 2016

Interpolowany obraz? Jak na jeden z najtańszych sprzętów do termowizji to całkiem nieźle sobie radzi z "interpolacją" z 80x60 -> 2000x1000 piksli :P
https://cdn.knightlab.com/libs/juxtapose/latest/embed/index.html?uid=d328de3a-9b53-11e6-9008-0edaf8f81e27

pawextelinfo - Śro 26 Paź, 2016

Całkiem całkiem ale jak widzisz nawet na powyższym zdjęciu do zastosowań w energetyce się nie nadaje
Zbyt mała rozdzielczość sensora IR nie łapie np lini energetycznej z czym nie ma problemu sensor obrazu rzeczywistego

tas - Śro 26 Paź, 2016

To jest amatorski sprzęt, kamery co tego co opisujesz kosztują nie 4yś tylko 150tyś ;)
Wtedy można sobie z 20m strzelać w przewody o średnicy 5mm :P

pawextelinfo - Śro 26 Paź, 2016

tas napisał/a:
To jest amatorski sprzęt, kamery co tego co opisujesz kosztują nie 4yś tylko 150tyś ;)
Wtedy można sobie z 20m strzelać w przewody o średnicy 5mm :P


Ja to wiem, sam kiedyś marzyłem o takiej :mrgreen:
Sprawdzając termomodernizacje budynków dla spółdzielni miałbym trzy razy mniej pracy :lol:

tas - Pią 11 Lis, 2016



Poszukiwania zlotego pociagu w okolicach wielkiej sowy ida pelna para, podczas przejazdu przez las spod kola osunela sie ziemia, odslonilo sie tajemnicze przejscie, eksploracja trwa! :D

Anonymous - Pią 11 Lis, 2016

A browara tam nie było? ;)
tas - Śro 23 Lis, 2016



Nie pytajcie jak to możliwe :)

bloodyopel - Śro 23 Lis, 2016

tas, i tak najmniej potrzebna część w Twoim rowerze :twisted:
tas - Śro 23 Lis, 2016

To nie mój bajk, właściciel chyba musiał kręcić w jakimś amoku aż całkiem się zatrzymał :D
Yin - Śro 23 Lis, 2016

Heh u mnie po ostatnim wypadzie w teren wolnobieg dostał tyle błota że na drugi dzień mi się zrobiło ostre koło - nie polecam :smile:
tas - Pon 12 Gru, 2016

https://www.facebook.com/...646030842246625

Ostatni wypad w góry na pół metrowym śniegu, zaspy, mgła, wiatr, że mnie zwiało z drogi :shock: (3m w dół, dobrze, że spadłem na zaspę hehe) , zamieć, mróz, masakra jaki był hardkor, ale super :) Nawet spotkaliśmy przy okazji grupę z Fatbike Polska :D

tas - Nie 09 Lip, 2017

bziuuummmmm, zabawa w parku, zawitaliśmy przelotem :mrgreen: podczas dzisiejszego wypadu w góry


Tomek - Pon 10 Lip, 2017

Na urlop jadę do Żywca bo bardzo mi się wasza okolica podoba :D Mam nadzieję, że akurat będziecie wyruszać w jakiś grupowy wypad bo przewodnicy się przydadzą na 1 raz bikiem w górach :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group