To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Tematy elektryczne - Rower szosowy czy terenowy?

Nostusek - Czw 19 Lut, 2015

Czy wy zawsze musicie widzieć problemy tam gdzie ich nie widać ?

Mój rower nie jeździ ani w terenie ani na szosie... I co teraz ?

Anonymous - Czw 19 Lut, 2015

No właśnie, powinna być czwarta opcja "mam rower, ale wodny" :D
AdamM - Czw 19 Lut, 2015

Można ankietę zrobić np w taki sposób:

Kod:
Preferuję bardziej cechy ebajka do:
[ ] jazdy szosowej
[ ] jazdy z przewagą szosowej
[ ] pół na pół
[ ] jazdy z przewagą terenowej
[ ] jazdy terenowej


Pytanie co będzie jak ktoś będzie chciał zaznaczyć "jazdy ze znaczną przewagą terenowej". :lol:

tas - Czw 19 Lut, 2015

Po raz kolejny apeluję o czytanie ZE ZROZUMIENIEM.
Ankieta NIE DOTYCZY tego, gdzie ktoś lubi jeździć, tylko JAKA CECHA roweru jest dla niego ważniejsza, terenowa czy szosowa. Dopiero nacisk na ową cechę determinuje w jakim zastosowaniu rower daje szczególnie dużo radości. Bo ogólnie to jeździ się najczęściej wszędzie.
Serio muszę wypisać przykładowe cechy roweru terenowego i cechy roweru szosowego?
Zmieniłem trochę opis w 1 poście. Może teraz będzie (jeszcze) bardziej zrozumiały :)

bartek - Czw 19 Lut, 2015

Oczywiście że ważniejsze są właściwości terenowe ( oprócz ogumienia ) bo to one powodują, że ebike zaczyna być pojazdem uniwersalnym i komfortowym.
Anonymous - Czw 19 Lut, 2015

Z ankiety wychodzi mniej więcej pół na pół, czyli uniwersalny :D
Azazel - Śro 31 Sty, 2018

70% teren 30% szosa :) Jak dla mnie ;P
henio - Pią 09 Lut, 2018

Dla mnie przede wszystkim TEREN. Nie uważam w ogóle rowerów i jednośladów za pojazdy bezpieczny w ruchu ulicznym. Taka prawda. Nikt z tym bardzo się nie liczy. Nie ma kultury jazdy na naszych drogach. Dobre, mocne e-bajkowe ENDURO by pobyć na łonie natury w ciszy, bez zgiełku i smrodu spalin. E-bajk to przede wszystkim REKREACJA. Na dojazdy do pracy dobre, ale by była ścieżka rowerowa, od punktu A do punktu B. Zero szosy. Tyle zjebó... za kółkiem na drogach, nie tylko pijanych, ale i zwyczajnych hamów, czy też wiszących na telefonie korporacyjnych szczurów, że zwyczajnie strach jeździć po szosie. Takie moje zdanie.
Elektrotonus - Pią 09 Lut, 2018

Henio, niestety ale w Polsce rower na ruchliwej ulicy to często walka o życie ;-( , choć na ścieżkach Warszawie też luźo nie jest ;-(
tumich - Sob 10 Lut, 2018

Najlepiej mieć 2 ;)
ravkill - Pon 12 Lut, 2018

A terenowym, to na szosie nie wolno? Chyba lepiej tak, niż na odwrót, no nie? :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group