To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Napęd z silnikiem w kole - jaki najmniejszy silnik przekładniowy można i gdzie kupić?

wit - Nie 05 Kwi, 2015
Temat postu: jaki najmniejszy silnik przekładniowy można i gdzie kupić?
W związku z wprowadzaniem na tym forum cenzury -także CENZURY PRYWATNYCH WIADOMOŚCI i -np usuwania z prywatnych wiadomości wybranych słów jak po ja zdy el ek try czne

i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem cofam zgodę na publikacje wszystkich treści mojego autorstwa na tym forum -proszę o usuniecie WSZYSTKICH moich wypowiedzi.

Anonymous - Nie 05 Kwi, 2015

Najlżejsze są przekładniowe, ale do hulajnogi się nie nadają, bo będzie bardzo wolno jechała. Stosuje się je do większych kół. Możesz zastosować jakieś modelarskie, ale napęd wtedy musisz dać na łańcuszku lub pasku zębatym.
wit - Nie 05 Kwi, 2015

W związku z wprowadzaniem na tym forum cenzury -także CENZURY PRYWATNYCH WIADOMOŚCI i -np usuwania z prywatnych wiadomości wybranych słów jak po ja zdy el ek try czne

zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem cofam zgodę na publikacje na tym forum wszystkich treści mojego autorstwa -proszę o usuniecie WSZYSTKICH moich wypowiedzi.

tomson - Nie 05 Kwi, 2015

A może coś takiego

http://www.aliexpress.com..._964031859.html

wit - Nie 05 Kwi, 2015

W związku z wprowadzaniem na tym forum cenzury -także CENZURY PRYWATNYCH WIADOMOŚCI i -np usuwania z prywatnych wiadomości wybranych słów jak po ja zdy el ek try czne

zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem cofam zgodę na publikacje na tym forum wszystkich treści mojego autorstwa -proszę o usuniecie WSZYSTKICH moich wypowiedzi.

MARCIN - Nie 05 Kwi, 2015

Sanyo Dynamotor waży ok. 2,5 kg, chociaż dokładnie nie pamiętam. BLDC przekładniowy. Były modele z wolnobiegiem i bez niego.
tomson - Nie 05 Kwi, 2015

masz tam tez większe koła z silnikami
wit - Nie 05 Kwi, 2015

W związku z wprowadzaniem na tym forum cenzury -także CENZURY PRYWATNYCH WIADOMOŚCI i -np usuwania z prywatnych wiadomości wybranych słów jak po ja zdy el ek try czne

zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem cofam zgodę na publikacje na tym forum wszystkich treści mojego autorstwa -proszę o usuniecie WSZYSTKICH moich wypowiedzi.

wit - Nie 05 Kwi, 2015

W związku z wprowadzaniem na tym forum cenzury -także CENZURY PRYWATNYCH WIADOMOŚCI i -np usuwania z prywatnych wiadomości wybranych słów jak po ja zdy el ek try czne

zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem cofam zgodę na publikacje na tym forum wszystkich treści mojego autorstwa -proszę o usuniecie WSZYSTKICH moich wypowiedzi.

angawe - Wto 13 Gru, 2016

.....ta kierownica to stalowa? zastępując aluminiową "urwał byś" troche z wagi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group