To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Zestaw

romo - Nie 21 Cze, 2015

To ja poproszę o zestaw nr 3 - jak to zrobić i z czego :?: ponownie dziękuję tas za konkretną odpowiedź :grin: mogę Cię prosić o szczegóły na priv? Jestem totalnym laikiem w tych sprawach, ale do majsterkowania mam smykalke :lol:
tas - Nie 21 Cze, 2015

Załóż temat "Jak zbudować akumulator litowy z 18650" i tam będziemy (wszyscy) dyskutować, a nie na PW bo ty się dowiesz, a reszta nie i nic z tego nie będzie.
WojtekErnest - Nie 21 Cze, 2015

Wątków o budowie pakietu z 18650 jest b.wiele. poniżej masz link z opisem jednego z takich sposobów.
hesperus - Pon 29 Cze, 2015

Banalne pytanie czy regulator obrotów to to samo co sterownik? Przyłączam się do pytania o zestaw - chce złożyć coś prostego typu silnik, jakiś regulator i akumulator ewentualnie plus coś co pokazuje naładowania aku.
tkoko - Pon 29 Cze, 2015

Logicznie regulator obrotów to też sterownik, tyle że dedykowany sterownik rowerowy oprócz regulowania prędkości ma szereg dodatkowych funkcji związanych np. z PAS'em, hamulcami, itd.
hesperus - Pon 29 Cze, 2015

Nie no ja potrzebuje tylko takiego do regulowania obrotów bez hamulca itp :mrgreen: zaprojektowalem mechanizm odlaczajacy naped od koła poprzez właśnie hamulec i tylko gaz mi jest potrzebny no i coś do pokazywania ile prundu jeszcze zostało :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group