To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy znalezione w sieci - Ebajk w TVN Turbo - Gadżet

MARCIN - Nie 25 Paź, 2015

tas napisał/a:
W dalszej dyskusji proponuję skupiać się nad tematami technicznymi.

A jaki problem techniczny można rozważać w tym temacie? Bo pierwszy post to przechwalanie się i pytanie, na które można odpowiedzieć "TAK" lub "NIE". Prowadzisz statystyki oglądalności swych przeróbek?
Nic ten temat nie wnosi wartościowego na forum.

tas - Nie 25 Paź, 2015

Kiepsko Ci znów ta prowokacja wyszła, już pisałem Ci nie raz, za słabo się starasz :mrgreen:
Bo ani rower nie jest mój, ani go nie przerabiałem, ani go nie widziałem nigdy na żywo, ba, nie widziałem nawet tego programu, gdyż iż nie mam tvnu i muszę poczekać na zgrywke na jakimś yt :)

MARCIN - Nie 25 Paź, 2015

tas napisał/a:
Kiepsko Ci znów ta prowokacja wyszła, już pisałem Ci nie raz, za słabo się starasz :mrgreen:
Bo ani rower nie jest mój, ani go nie przerabiałem, ani go nie widziałem nigdy na żywo, ba, nie widziałem nawet tego programu, gdyż iż nie mam tvnu :)


Może pisz na temat zamiast coś wymyślać o prowokacjach. Pytam na jaki techniczny temat można się tutaj wypowiedzieć?

Na swoim blogu piszesz, że pomagałeś przy tej przeróbce. Czyżby to było kłamstwo?

tas - Nie 25 Paź, 2015

Część kolegów przed Tobą nie ma z tym problemu :)

A co do "pomocy", to być może Cię zaskoczę, ale takowa nie tylko zamyka się w fizycznym wsparciu z danym projektem, ale też z pomocą, aby ktoś coś zrozumiał i zbudował własnymi rękoma. A wymaga to 5x więcej starań i czasu niż zbudować za niego. :wink:

MARCIN - Nie 25 Paź, 2015

tas napisał/a:
Część kolegów przed Tobą nie ma z tym problemu :)

Tzn. z czym? To nie jest żadna odpowiedź. Otóż wg Ciebie mają problem, bo ich upominałeś, aby pisali o tematach technicznych. Nie wiem, teraz zmieniłeś zdanie?
Poza tym widzę, że również masz problemy z odpowiedzią na temat.

tas napisał/a:
A co do "pomocy", to być może Cię zaskoczę, ale takowa nie tylko zamyka się w fizycznym wsparciu z danym projektem, ale też z pomocą, aby ktoś coś zrozumiał i zbudował własnymi rękoma. A czasem wymaga to więcej starań i czasu niż przebudować coś komuś własnoręcznie.

To przepraszam, też sobie zrobię stronę i powrzucam konstrukcje kolegów i powiem, że im pomagałem. Bo przecież rozmawialiśmy o budowie :mrgreen: .

tas - Nie 25 Paź, 2015

Ty w 'realu' musisz być niezły :D
MARCIN - Nie 25 Paź, 2015

Zmieniasz temat jak rasowy handlarz, aby odwrócić uwagę od kwestii ważnych, nie możesz się zdecydować, czy ktoś wypowiedziami odbiega od tematu czy też nie odbiega (bo nagle może to być na Twą korzyść), nie odpowiadasz na pytania, bo odpowiedzi są niewygodne.

Nie stosujesz się do zasad gry, które sam wymyślasz.

Tak wygląda polska rzeczywistość. Tacy ludzie nami rządzą. Naprawdę ubolewam.

Tektronic - Nie 25 Paź, 2015

Weźcie sie przestańcie żreć już jo ? :neutral:

Z jednego tematu na całkiem inny ... , nie róbmy z tego forum innego znanego elektronicznego...

Mechano - Nie 25 Paź, 2015

Muszę poprzeć kolegę Marcina. Tas jesteś wielki w pomaganiu innym i swoich tematach, konstrukcjach przeróbkach ale rządzenie ci słabo idzie. Stosuj się do swoich zasad a wszyscy będą szczęśliwi.
Cezar38 - Nie 25 Paź, 2015

Przeczytałem cały temat i Marcin mówi, żeby zejść z tematu prawnego bo nic nie wnosi, a Tas mówi, żeby zejść z tematu prawnego i pogadać o technicznym.
Panowie, przecież wy gadacie o tym samym tylko jeden subtelnie a drugi bezpośrednio :roll:

Tektronic - Nie 25 Paź, 2015

http://static.squarespace...raise-glass.gif

:grin:

Pykacz - Nie 25 Paź, 2015

A ja uważam że nikt nic nie musi . Wystarczy od czasu do czasu poddać się chwili refleksji a nawet czasami ugryźć się w jęzora a to już wystarczy by nie robić siary jak na innych forach . Ja jak widzę że sytuacja się "zaognia"to zwyczajnie odpuszczam bo jestem zwyczajnie "niespotykanie spokojny człowiek" :lol: i nie dążę do konfliktów .Wychodzę na tym dobrze bo lepiej mi się żyje w spokoju niż w nerwach :cool:
Tektronic - Nie 25 Paź, 2015

Jestem ciekaw , co przykuło uwagę tv , że chcieli akurat Aventadora

Jak go znaleźli :roll:

atomek1000 - Nie 25 Paź, 2015

Na allegro jako jedyny jest
Tektronic - Nie 25 Paź, 2015

Może kiedyś ATrona będą chcieli wziąć do TV :D :D :D

jaja by były



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group