To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Jednoślad rowerowy

radasss - Śro 09 Gru, 2015

Przełożenie wahacza ok. 3 i będzie znane dokładnie jak dojedzie damper, i=1,818 to korba/wolnobieg :???: Kalkulatorem się nie bawiłem, wolę język polski.


Dużo roboty, ale idę jak przecinak :wink:

radasss - Sob 19 Gru, 2015

Powoli do przodu, wahacz dokręcony na gotowo, sztywność zadowalająca. Po jeździe próbnej będzie wiadomo dokładnie. Na krótkość wahacza, krótkość jego mocowania zwracałem szczególną uwagę podczas projektowania.


Mechano - Sob 19 Gru, 2015

Chyba jeszcze nie było w temacie, co to za silnik? Hubzilla?
radasss - Sob 19 Gru, 2015

Silnik RHR205-40 17x4 w kole 16" z rurką odpowietrzającą, wlewem oleju, termistorem NTC. Przy 80A z Sabovton'a, na pakiecie aku. 20S7P powinien żwawo i długo zapierdzielać :twisted:
tas - Sob 19 Gru, 2015

RHR na chłodzeniu olejowym? To będzie ciekawe :)
radasss - Nie 20 Gru, 2015

Chłodzenie olejowe to opcja jak silnik się będzie grzał powyżej 140°C. Dziś jazda próbna na napędzie korbowym i rama jest sztywna, mięciutko pracuje zawieszenie tylne; zmieniłem sprężynę na 850 LBS bo na 650 LBS to już było za miękko.
radasss - Wto 22 Gru, 2015

Dalsze prace w oczekiwaniu na resztę elektryki.




Mobil - Wto 22 Gru, 2015

Ale te pedałka to zmień bo tutaj to to nie pasuje :roll:
radasss - Wto 22 Gru, 2015

Pierdołki później, przykręciłem co miałem pod stołem aby się przejechać :wink: Obecnie rzeźbię obudowę na światełko główne. Jak zaświecę to dym i ogień :twisted: :grin:


raymaxxx - Śro 23 Gru, 2015

to xenon? :mrgreen:
Anonymous - Czw 24 Gru, 2015

Jak skończy, to będzie coś takiego:



:D :D

radasss - Czw 24 Gru, 2015

Toż to wyrzutnia fotonów. Moje skromne 3200 lumenów z 35 Watów (Bi-Xenon) ma mi porządnie oświetlić drogę nie oślepiając innych. Wcześniej był Solarstorm X2 i to nie było to co być powinno. W/g mnie lampy wyładowcze to obecnie naj naj oświetlenie pojazdów.
sannis - Czw 24 Gru, 2015

Przednie lagi i półki są od jakiegoś moto?
radasss - Czw 24 Gru, 2015

Lagi i półki a także piasta, oś, zacisk to Derbi Senda; solidne.
Anonymous - Czw 24 Gru, 2015

Podpórka też solidna :D :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group