To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy znalezione w sieci - [Film] Uwaga na felerne LEDy z Chin.

piotrrs11 - Wto 05 Sty, 2016
Temat postu: [Film] Uwaga na felerne LEDy z Chin.
Ostatnio mój ledowy halogen przestał świecić, pewnie fabryka zaoszczędziła na odprowadzaniu ciepła i szukam diody na wymianę.
W sieci znalazłem info, że b. łatwo można trafić na felerne diody (filmik poniżej).
Zamieszczam jako przestrogę!

Pamiętajcie aby dokładnie sprawdzać sprzedawców podczas składania oświetlenia do Waszych ebajków.

https://www.youtube.com/watch?v=nXkOxP5hka4

bloodyopel - Wto 05 Sty, 2016

Sprawdzać tak jak ten pan na filmiku, podłączając pod napięcie sieciowe? :D
Adam Wysokiński - Wto 05 Sty, 2016

Ten koleś z filmu to geniusz :mrgreen:
Podoba mi się zwłaszcza lutowanie :shock:

gienek333 - Wto 05 Sty, 2016

To nie żaden "geniusz", tylko ktoś kto "robi" oglądalność. Jeżeli forum ma mieć tzw. poziom to nie promujmy takich ćwoków :sad: .
piotrrs11 - Wto 05 Sty, 2016

Odrobina humoru nikomu nie zaszkodzi :wink:
Mechano - Wto 05 Sty, 2016

Ale komedia! Uśmiałem się :D Na początku myślałem, że to po prostu (przepraszam za określenie) debil, który nie do końca wie co robi, później ogarnąłem, że to troll :P W niektórych momentach ton jego głosu był genialny. Najlepsze jest to, że jak podłączył diodę do gniazdka to nic się nie stało a dopiero jak włączył prąd zaczął się pokaz, fajnie się rzucił do wtyczki :) Polecam obejrzeć każdemu na rozluźnienie.
Szwagier - Śro 06 Sty, 2016

WTF?!
Trzymajmy jakiś poziom... :???:
Ja polecam każdemu, kto wejdzie na ten debilny filmik dawać mu dislike.
Jestem przeciwny promocji gówna i śmieci w internecie :evil:

radasss - Nie 24 Sty, 2016

Jestem również przeciw pokazywaniu się takich biedaczków w sieci no chyba, że zrobi ostatni pokaz podłączania czegokolwiek do sieci 110 kV :idea:
piotrrs11 - Nie 24 Sty, 2016

Niby przeciwko ale podbić temat nie zaszkodzi... :-)
Niech więc mod skasuje temat bo niektórzy jak widzę są na prawdę poważnymi :idea: ludźmi i może im zaszkodzić. :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group