To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Gliwice i okolice

Przemek - Nie 28 Sie, 2016

tak, trzeba uiścić opłatę za wędkę chyba 5 - 10zł i można łowić a jak złowisz chcesz zabrać to na wagę i płacisz :sad: ale to raczej mało opłacalne, ja ryb nie jem jakoś mi nie podchodzą wypuszczam łowione sztuki no chyba że jakaś nocna zasiadka nad jeziorem jest ognisko to sie skuszę wiadomo w nocy nad stawem po spożyciu rybka lubi pływać :wink:
a co z Yin ? cisza, może śpi?

easy rider - Nie 28 Sie, 2016

Mozna łowic i zabrać---jednak trzeba zapłacic za ową rybę. Cennik jest na miejscu, zawsze mozna ją wypuścić--wazne, żeby posiedzieć w przyjemnym miejscu i trochę odpocząć



Znalazłem numer, dzwoniłem--od trzech lat brak łowiska komercyjnego. Pozostaje Mikołów-Rybołowka

toft - Nie 28 Sie, 2016

No ale zaraz to GDZIE JEDZIEMY? PROSZĘ o WKLENIE MAPY GOOGLE z Zaznaczonym pkt. I adres. JUż wychodzę, będę około 15.30 w domu i dop wtedy pewnie będę mógł tu zajrzeć...
easy rider - Nie 28 Sie, 2016

Dostosuę się do innych, te współrzędne coś szwankuja--Przemek wklejał i mu inną okolicę pokazło. U mnie też to nie działa. Myślę, że do 15.30 już się coś urodzi.


moze tu?

https://www.google.pl/map...f8CCDQQ8gEIITAA

jest tam sciezka rowerowa, okolica przyjemna

toft - Nie 28 Sie, 2016

http://www.rybolowka.pl/kontakt.html#d TUTAJ? Kąty 13 za Chudowem? Mi to miejsce pasuje jak najbardziej?
easy rider - Nie 28 Sie, 2016

Do Rybołówki której adres podałeś na rowerze nie dojadę, mogę autem przyjechac. Albo co co ja podałem wyżej---niech wiekszosc zdecyduje
Yin - Nie 28 Sie, 2016

Przemek napisał/a:

a co z Yin ? cisza, może śpi?

Grzebie przy rowerach :) Dobra konkretną lokalizację dajcie to postaram się wpaść.

Edit: ok jest małe zamieszanie z miejscem docelowym to może konkretnie:

Zamek Chodów:
Podzamcze 6, 44-177 Paniówki

50°13'25.4"N 18°46'20.9"E
50.223730, 18.772467

Godzina zbiórki 16.00 do 16.30

Jak by coś to mam kontakt tel do Tofta i Easy ridera.
Pod zamkiem znajdziemy się bez problemów, potem możemy podjechać razem na staw. Wszyscy za?

easy rider - Nie 28 Sie, 2016

Tak daleko rowerem nie zajadę((
Jedynie autem, może jednak Ruda Śląska?



https://www.google.pl/map...48a68489f6e9317

Yin - Nie 28 Sie, 2016

Ruda radoszowy też mi pasuje. Jakiś charakterystyczny punkt w okolicy? Jak to pasuje innym?
easy rider - Nie 28 Sie, 2016

W sumie to jakby z drugiej strony--poprawilem mapke. Restauracja Przystań, mapka powyzej

moze byc?

Yin - Nie 28 Sie, 2016

Ok, niech inni potwierdzą.
Przemek - Nie 28 Sie, 2016

Panowie to żebyśmy sie spotkali wszyscy na rowerach łącznie z easy rider to proponuje rybaczówkę ul.Gościnna, 41-717 Ruda Śląska a dokładniej skrzyżowanie Piłsudskiego z Gościnną tam jest chyba przystanek autobusowy mapy nie wklejam bo coś nie działają jak sie wklei będę wyjeżdżał 15:30 potwierdzę przed wyjazdem
Yin - Nie 28 Sie, 2016

Ok ja wyruszam. Docelowy punkt zborny: ul.Gościnna, 41-717 Ruda Śląska.
easy rider - Nie 28 Sie, 2016

Tak ok. 16.15 bede
Przemek - Nie 28 Sie, 2016

wyjeżdżam bede kolo 16


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group