To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Złączki do Turnigy

wookie - Pią 13 Maj, 2016
Temat postu: Złączki do Turnigy
Mam szybkie pytanie, czy znacie jakiś sklep w Warszawie, w którym można kupić 4 mm złączki do zlutowania rozgałęźnika do Turnigy. Chodzi o to żeby nie ciąć kabli przy pakietach i żeby ich nie lutować, tylko zrobić rozgałęźniki ze złączek i je potem wpinać?
Ewentualnie w jaki sposób szybko można wejść w posiadanie takich końcówek.
To są 4 mm bullet-connector, niektórzy mówią na to banany... ;)

WojtekErnest - Sob 14 Maj, 2016

Wolumen w niedz.
Tomas - Sob 14 Maj, 2016

Ja dołączę pytanie bo temat ogólny: O ile złączki do przewodów głównych Turnigy będą pewne w jakości połączenia, to jak wygląda sprawa takich złączek do balansera żeby ich również nie lutować tylko zrobić rozgałęźniki ze złączek ?
qaz33 - Sob 14 Maj, 2016

to zajrzyj do bazaru :P
Szwagier - Sob 14 Maj, 2016

qaz33 nie wstydź się, może nie każdy złapie aluzję :razz:
qaz33 ma na sprzedaż fajne płytki do zrobienia najróżniejszych kombinacji "rozgałęziaczy". Mam, polecam :wink:

Tomas - Sob 14 Maj, 2016

Wiem znam, widziałem je na żywo u qaza i polecam.

Ale chodzi mnie o same styki tych złączek i stabilność połączenia podczas wstrząsów jakie rower przechodzi. Czy zdarzyło się komuś że coś nie łączyło ?

wookie - Nie 15 Maj, 2016

Właśnie odpaliłem pakiet 16s5p turnigy, czyli 20 pakietów z hobbykinga połączona na 60v z użyciem tych złączek i całość wydaje się działać dobrze. Obecnie się ładują. Generalnie polecam. Dobry pomysł i tak samo dobrze działa, nie wiem jak w czasie jazdy. Jak mi się uda to wkleję zdjęcia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group