To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Trójmiasto

LAZY - Sob 16 Sty, 2016

Na Żabiance istnieje takie cu¶ jak Pobite Gary, można się tam kiedy¶ spotkać to tak na przyszło¶ć. Maj± tam ciekawe browarki.
Tomas - Nie 17 Sty, 2016

Szkoda że połowa z zadeklarowanych osób się wykruszyło przed samym przyjazdem (samo życie) i byli¶my we trójkę tylko, ale i tak było wesoło :mrgreen: Browarków trochę pękło i ważne aspekty techniczne zostały poruszone :grin: Do następnego spotkania :cool:
Pykacz - Nie 17 Sty, 2016

Te schody mnie przystopowały :lol: a i pogoda jak dla mnie "kulawego" nie bardzo . :roll:
Bujakoto - Nie 17 Sty, 2016

Mimo, że było ekstremalnie kameralnie, mi osobi¶cie czas 4 godzin zleciał jak godzina..... pstryk, już 21:00.

Było zajebi¶cie!

Takie spotkanie z do¶wiadczonymi konstruktorami daje bardzo, bardzo wiele. Esencja wiedzy.
Po powrocie nie mogłem zasn±ć do 03:00 :)

zamki - Nie 17 Sty, 2016

Mogę tylko bardzo żałować, ale proza zycia ma przewagę.
Dzwoniłem, pozdrowiłem chociaż tyle mogłem zrobić.
Żałuję tym bardziej, że to ja zainicjowałem spotkanie a nie byłem. :roll:

Bujakoto - Nie 13 Mar, 2016

Chłopaki do wafla........ ja to mam ochotę jeĽdzić i jeĽdzić :)
w pi±tek byłem na bajku, w sobote na bajku, w niedziele na bajku, jutro ide na bajka......

Który się ze mn± spotka, lub do którego chociaż mogę podjechać z pytaniami czy wszystko w tej mojej konstrukcji gra?
Fajnie jak który¶ z Was się na nim przejechał i sprawdził czy chodzi jak powinien.

Wydaje mi się, że jest kilka niedoci±gnięć z samym ruszaniem i kilka pierdół o które bym popytał i ..... chciałbym się przejechać na jednym z Waszych bajków :)

Spotkamy się jako¶ jeszcze w 2016? :)

Tomas - Nie 13 Mar, 2016

Jeszcze nie zrobiłem pełnego rozruchu bika. Mam problem z ustawieniami / sparowaniem CA ze sterownikiem.
Tomas - ¦ro 30 Mar, 2016

Panowie w weekend targi rowerowe. Ma być też trochę elektryków :mrgreen:
http://bikefestiwal.amber...a,pid,2665.html

barmal - Sob 13 Sie, 2016

Panowie, może jaki¶ browarek w następnym tygodniu? Tradycyjnie w Jelitkowie? :mrgreen:
Tomas - Sob 13 Sie, 2016

O urlopik widzę :wink: Ja z chęci± wpadnę
A jak tam maniekrox, bujakoto, pykacz, adam4x, deex i reszta z trójmiasta ? :smile:

Bujakoto - Sob 13 Sie, 2016

barmal napisał/a:
Panowie, może jaki¶ browarek w następnym tygodniu? Tradycyjnie w Jelitkowie? :mrgreen:


Będzie mi bardzo miło Ciebie w końcu poznać Barmal :)

Czekam na dokładniejsze szczegóły.
Dopiszcie mnie do listy.

barmal - Nie 14 Sie, 2016

Urlopik, urlopik :mrgreen:

Jak wam terminowo odpowiada? W tygodniu, czy jedynie w weekend?

maniekrox - Pon 15 Sie, 2016

Mi jedynie do ~¶rody, potem do końca tygodnia mnie nie ma:)
Tomas - Pi± 19 Sie, 2016

To jak sobota godzina 16, parkowa, jelitkowo ? Bujakoto będziesz bajkiem ? Ja mam Gianta electric jeszcze dostępnego :wink: barmal masz jaki¶ sterownik ze sob± na urlopie ? :grin:
tas - Pi± 19 Sie, 2016

W ostatni weekend sierpnia beskidzka ekipa Falconowców wbija w okolice trójmiasta celem pozwiedzania waszych terenów, planujemy się zakwaterować na te 2 dni gdzie¶ między Łeb± i Władysławowem i pobł±kać się trochę bezdrożami w okolicy nadmorskiej, zrobić trase po Helu i ogólnie takie tam.
Dam znać jak będę wiedzieć jakie¶ dokładniejsze info to się komu¶ wbijemy na godzinę do ogródka :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group