To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kontrolery BLDC - Tani kontroler 250W bez limitu predkosci

mateuszaaa - Śro 03 Sie, 2016
Temat postu: Tani kontroler 250W bez limitu predkosci
Hej szukam maksymalnie taniego(moze byc blokowy) kontrolera silnika BLDC, który nie ma wbudowanego ograniczenia prędkości lub w którym takie ograniczenie można łatwo usunąć..Zakładam napięcie nominalne 36V(pakiety lipol 10S) - chcialbym osiągać prędkość 30-35km/h maksymalnie!. Przeglądałem kontrolery Ku65, Ku63 ale obecnie nie mają już wyprowadzonych przewodów do wyłączenia ograniczenia prędkości. Zna ktoś coś godnego polecenia co można na szybko kupić w Polsce?

Pozdrawiam

bloodyopel - Śro 03 Sie, 2016

Wystarczy przejrzeć forumowy bazarek ;) pierwsze z brzegu ogłoszenie:
http://forum.arbiter.pl/v...er=asc&start=15

Szwagier - Śro 03 Sie, 2016

Tak na niezbyt szybko to mogę sprzedać - ale z wysyłką po weekendzie - kontroler 18A, 36/48V: 3speed, tempomat, brake-low, PAS, samonaukę, działa z hallami i bez. 110 zł.
mateuszaaa - Śro 03 Sie, 2016

niestety mam silnik z hallami. Wie ktos jak jest z kontrolerem GT250 ze sklepu nexun. Czy ma ogranicznik predkosci ?
Szwagier - Śro 03 Sie, 2016

mateuszaaa napisał/a:
niestety mam silnik z hallami

to była odpowiedź do mnie? To się ciesz, że masz z hallami - a kontroler o którym wspomniałem oczywiście halle obsługuje. Dodatkowo, jakby Ci się jakiś uszkodził - to będzie pracował także bez halli :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group