To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Napęd z silnikiem w kole - zaplatanie silnika wroclaw

mateuszaaa - Pią 19 Sie, 2016
Temat postu: zaplatanie silnika wroclaw
Hej, potrzebuje zaplesc silnik w obrecz, korzystal ktos z uslug jakiesgos serwisu we wroclawiu ?? Dobrze gdyby byli w stanie sami dobraz i zamowic dlugosc szprych.

MN

Anonymous - Pią 19 Sie, 2016

A samemu nie łaska? ;) To żadna filozofia, wystarczy troszkę myśleć ;)
mateuszaaa - Pią 19 Sie, 2016

nie mam narzedzi, nie chcialbym zamowic np złej długości szprych etc. Akurat jade na wakacje wiec idealnie by mi to czasowo pasowało.
Anonymous - Pią 19 Sie, 2016

Narzędzia, poza kluczykiem do szprych z 5 zł, są niepotrzebne. Wkładasz koło do widelca w rowerze i jazda :D
Kalkulatory długości szprych masz w sieci, a @Bartek ci dotnie jakie będziesz chciał ;)

Gregs - Czw 28 Wrz, 2017

Nie każdy potrafi zapleść silnik w kole. Niewielka pomyłka przy pomiarach powoduje, że zamówione szprychy nie będą pasowały. Wiele serwisów rowerowych nie chce podejmować się zaplatania kół z silnikami. Ja też szukam fachowca, który (w Warszawie i okolicach) zrobiłby to dobrze i niedrogo.
Zapleść, a zapleść dobrze, to spora różnica. :smile:

Elektrotonus - Czw 28 Wrz, 2017

Gregs, zagadaj na priv do Kolegi Sietaz.
Anonymous - Pią 29 Wrz, 2017

Korzystam z ogólnie dostępnych kalkulatorów długości szprych i jakoś mnie nigdy nie zawiodły.
To nie przeszczep serca. Każdy da sobie z tym radę.
Każdy średnio kumaty cieławiek ;) Wystarczy odrobina wyobraźni i pomyślunku i się daje radę ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group