To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - zlot ev 2017

przenikanie - Pią 24 Lut, 2017

zeeltom napisał/a:
Powoli ruszam z tematem zlotu. Jak zapewne zauważyliście jest nowy bannerek w reklamach. Kolega się sporo dołożył, to zasłużył ;)


A jak pisałem w grudniu, że też chcę się dołożyć, to mówiłeś, że za wcześnie.
To w końcu można coś wpłacić, czy nie? I gdzie? :)

Anonymous - Pią 24 Lut, 2017

Mamy końcówkę lutego :P
Podawałem we wcześniejszych postach, ale dla pewności powtórzę:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

W przelewie proszę podać nick i koniecznie dopisek "darowizna na zlot".
Pismo w sprawie zlotu i patronatu prezydenta miasta leży w UM, czekam na odpowiedź w tej sprawie.
Z końcem lutego grupa "Zasłużony dla zlotu EV" będzie zresetowana i zaczynamy zabawę od nowa ;)

Rakieta - Pią 24 Lut, 2017

Witam chodzi o nr konta :roll:
Anonymous - Pią 24 Lut, 2017

Jest podane wyżej jako wiadomość ukryta. Nie widać jej?
sirgregs - Pią 24 Lut, 2017

To ja niniejszym sprawdzam czy widać ;-)

edit: no kurcze widać :-) genialne :-)
Teraz nie pozostaje nic innego jak wykonać przelewik i zasłużyć na "zasłużonego"

Anonymous - Sob 25 Lut, 2017

Ukryte wiadomości widzą tylko zarejestrowani użytkownicy. Trzeba tylko na nie kliknąć ;)
bartek - Sob 25 Lut, 2017

Zgłaszam gotowość :)
buckowina - Sob 25 Lut, 2017

Może też się pojawię, ale dołożyć się warto, niestety słabo u mnie ostatnio, więc nie dorzucę się tyle, ile bym chciał :???:
Anonymous - Sob 25 Lut, 2017

Pierwsze efekty już widać ;) Dzięki. Kolorystykę nicków skoryguję w marcu :)
Anonymous - Sob 25 Lut, 2017

Mam już pierwsze zgłoszenia na nagrody w konkursach :) Zapowiada się ciekawie, będzie o co walczyć :D
Poproszę szanownych forumowiczów o pomysły na konkursy, nie chcę się znowu powtarzać z jazdą na rowerze stacjonarnym, bo jeden klient zgarnia wszystkie nagrody ;) Trzeba dać szansę innym ;)

PS. Czy bylibyście zainteresowani małym koncercikiem na torze w sobotę pod wieczór?
Kolega, który ostatnio przygrywał w niedzielę się chętnie zaprodukuje ;)
Z tym, że wtedy trzeba by przesunąć nieco czas grillowania z 18 na 19. Koncercik byłby wtedy od 18 do 19 dla publiki z miasta.

maran_hand - Sob 25 Lut, 2017

Taki pomysł:

https://youtu.be/UNgDom2datY

Konkurencja w której może wystąpić każdy z prostymi i jasnymi zasadami z bezpośrednim nawiązaniem do dwóch kółek ;)

Anonymous - Nie 26 Lut, 2017

Siłowanie się na ręką ma niewiele wspólnego z jazdą na rowerze elektrycznym, ale kto tam wie... :)
Można pomyśleć ;)

buckowina - Nie 26 Lut, 2017

Może nie siła a koordyncja? Mam na myśli jazdę rowerem na czas, z tym, ze wygrywa najwolniejszy. Tor powiedzmy 10m, szerokości 1m(żeby nie zawracali) i kto przejedzie najwolniej, wygrywa :razz:
Mechano - Nie 26 Lut, 2017

A może konkurencje opierające się stricte o technikę jazdy rowerem? Na przykład zawody w bunnyhopie, manualu czy po prostu kto się dłużej utrzyma na rowerze w miejscu bez podparcia.
bloodyopel - Pon 27 Lut, 2017

buckowina napisał/a:
Może nie siła a koordyncja? Mam na myśli jazdę rowerem na czas, z tym, ze wygrywa najwolniejszy. Tor powiedzmy 10m, szerokości 1m(żeby nie zawracali) i kto przejedzie najwolniej, wygrywa :razz:


Było 2 lata temu, pewien kolega pobalansował trochę w miejscu zmiatając tym samym konkurencję :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group