To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Sprzedam akumulator LiPo 20s 15Ah na Turnigy HC 5000mAh

deckardmst - Śro 14 Gru, 2016
Temat postu: Sprzedam akumulator LiPo 20s 15Ah na Turnigy HC 5000mAh
Sprzedam akumulator LiPo 20s 15Ah złożony na pakietach Turnigy HC 5000mAh
Użytkowany 2 lata, wykonane na nim może niecałe 50 cykli. Pracował ze sterownikiem GT1500 30A (max chwilowe) więc miał bardzo lekki żywot. Od początku z BMS 20s z nexuna oraz dedykowaną do niego ładowarką 3.5A.
Bez oznak utraty pojemności, nieużywany obecnie od 3 miesięcy i rozładowany do bezpiecznego napięcia przechowywania. Przylutowane przewody zakończone wtyczkami do podłączenia BMS tak jak na zdjęciu dołączam.

Nadarzyła się okazja zakupić całkiem nowe ogniwa samsunga 18650 w dobrych cenach i zastąpiłem obecny akku ponad 2x większą pojemnością.

Cenię 1200 zł wraz z wliczoną ubezpieczoną przesyłką kurierską. Zapewniam, że zostanie zabezpieczony i opakowany bardzo solidnie na czas transportu.

deckardmst - Śro 14 Gru, 2016

Co do ogłoszenia, istnieje ewentualna sprzedaż pojedynczych pakietów jeśli ktoś potrzebował by zwiększyć pojemność swojego akumulatora na takowych. Cena do uzgodnienia za pakiet + koszt przesyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej. Złączek do kabli już nie posiadam, wysyłam z obciętymi.
deckardmst - Śro 28 Gru, 2016

UP
Cena 1200zł za całość

deckardmst - Pon 02 Sty, 2017

Zostało mi na teraz 7 pakietów 4s 5000mAh z całości. Cena za sztukę 80zł + koszt wysyłki jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany. Pakiety są bez wtyków.
Yin - Pon 02 Sty, 2017

Biorę, masz priv.
przenikanie - Śro 04 Sty, 2017

BMS 20s też jest do sprzedaży? Jaka cena ?
deckardmst - Śro 04 Sty, 2017

Nie, BMS nie sprzedaję. Pakiety sprzedane wszystkie, ogłoszenie nie aktualne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group