To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - <nieaktualne> Rama custom 1szt do odsprzedania

Bujakoto - Śro 21 Gru, 2016
Temat postu: <nieaktualne> Rama custom 1szt do odsprzedania
Panowie, kupiłem dwie różne ramy custom.

Nie jest to Falcon, Vector czy Bomber, po prostu kupiłem stalowe customowe ramy wzorowane na powyższych.

Wybrałem już jedną dla Siebie, tą lżejszą z plastikowymi bokami i mniejszą ilością stali na wahaczu. Nie potrzebuje aż tak super wytrzymałej konstrukcji.

Sprzedaje tą która została:
Mogę sprzedać samą ramę lub w komplecie z amorkiem (wszystko nowe) za całość: 3400zł.

Poniżej fota porównania tylnego wahacza.
Na sprzedaż rama po PRAWEJ, jest sporo więcej stali.



Foto całości za 3400zł






Dane jakie posiadam:

* Rozstaw tylnej osi: 155mm
* Waga: 14kg (bez amorka)
* Wykonana w całości ze stali
* Zamontowany już suport.
* Sporo gadżetów, nakrętek, śruby, kluczy i wszystko co potrzebne do złożenia tego do kupy.
* Nówka nie śmigana
* standard Ahead 1,1/8'

Jak ktoś chce mogę podesłać więcej fotek.
Jeśli ktoś chce kupić samą ramę bez amorka, proszę pisać z propozycjami.

bartek24m - Śro 21 Gru, 2016

Czy amorek jest z nierdzewki ?
Bujakoto - Czw 22 Gru, 2016

bartek24m napisał/a:
Czy amorek jest z nierdzewki ?


To jest dokładnie taki amor:
https://pl.aliexpress.com/item/Origin-Taiwan-ZOOM-downhill-bike-fork-downhill-suspension-fork-bicycle-forks-mtb-fork-2-colors/32666296249.html?scm=1007.13338.60375.000000000000000&pvid=f245f14d-5ca3-4e9f-b2f8-d8ca57ed546f&tpp=1&detailNewVersion=&categoryId=122202

Czy jest z nierdzewki?
Jeśli chodzi o złote golenie wydaje mi się, że to jest malowane.

Jeden z forumowiczów ma identyczny (od chyba roku), muszę zapytać jak stan goleni.

pastek5 - Czw 22 Gru, 2016

Raczej na goleniach jest anoda. Mi się zdarla w zoomie po pierwszym dniu.
Przemek393 - Czw 22 Gru, 2016

Szczerze to ten zoom nadaje się do "zabawkowego " rowerka .Szkoda kasy na ten pseudo amor.Lepiej było kupić używek marzocchi 888 shiverka, monsterka , itp
Bujakoto - Czw 22 Gru, 2016

Przemek393 napisał/a:
Szczerze to ten zoom nadaje się do "zabawkowego " rowerka .Szkoda kasy na ten pseudo amor.Lepiej było kupić używek marzocchi 888 shiverka, monsterka , itp


Osobiście nie potrzebuje lepszego. Jeszcze nie w tym sezonie, może za rok. Bardziej mi zależy na potężnej baterii niż na amorku.

pastek5 - Czw 22 Gru, 2016

To napisze Wam coś o zoomie. Kupiłem za tysiaka dwu półkę 180 mm . Po pierwszym dniu użytkowania golenie wyglądały okropnie. Na drugi dzień pojechałem do lasu pojeździć, po 30 minutach musiałem zawrócić, ponieważ amor zablokował się w połowie skoku ... jak to rozebrałem to ocipiałem ... aluminiowe tłoczysko tarło po aluminiowej tulei ! Musiało tak się stać. Producent napisał że nie potrzebnie go rozebrałem i gwarancji nie ma :P Naprawiłem to u tokarza :P (Nowy amor)

Ps. Koniec tematu - nie ten dział



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group