To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kupię, zamienię, szukam - Kupię pokrywę silnika bionx.

buby22 - Wto 27 Gru, 2016
Temat postu: Kupię pokrywę silnika bionx.
Witam. Po nieudanej próbie ściągnięcia pokrywy przez mojego (byłego) kolegę potrzebuje takową zakupić... Silnik BionX pierwszej generacji.... Potrzebna strona z magnesami. Może komuś leży taka z wypalonymi uzwojeniami to chętnie przygarnę. Szczegóły na fotkach.
wibi - Śro 28 Gru, 2016

Witam.Spróbuj skontaktować się z kol. Szwagier lub Glebor gdyż obai mieli problemy z Bionx'ami i sądzę, że może nadal skłonni są sprzedać.
pabblo_pl - Śro 28 Gru, 2016

Ewentualnie mam do sprzedania Bionxa robionego dla siebie, wersja slim zapleciona w koło 26 cali, obręcz alex rims dm24.
Przerobiony, wymienione łozyska, halle ok.
Do sterownika sterownik 6 mostef 17A max, sterownik w wersji hall/bezhall na 36-48v plus czujnik pas.
Cena za wymieniony komplet 500 zł.

glebor - Śro 28 Gru, 2016

Mam jedną pokrywę z magnesami znalazłem dzisiaj w warsztacie. Jest odklejony jeden magnes. Jak chcesz, to wyślę za free, bo mi zalega (musisz pokryć 20złz a przesyłkę, albo najchętniej zamówić kuriera DPD na mój adres). Magnesy są kompletne, aczkolwiek jeden trzeba po prostu przykleić w odpowiednią stronę.

Korpus pęknięć nie ma żadnych, z tego co pamiętam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group