To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Sprzedam po symbolicznej złotówce obręcze rowerowe 28"

glebor - Śro 04 Sty, 2017
Temat postu: Sprzedam po symbolicznej złotówce obręcze rowerowe 28"
Witajcie. Ponieważ zalegają mi w garażu, a trzymać ich dłużej nie ma sensu, sprzedam po symbolicznej złotówce obręcze rowerowe 28"

jest ich około 20 sztuk.

Pudło do transportu kosztuje 15zł o wymiarach 67x67x30, wysyłka kurierem DPD 16-17zł.

Sprzedam wyłącznie wszystkie, kilka obręczy pochodzi z nowych silników, większość z używanych, na pewno większość z nich jest do ponownego zaplotu, nie powgniatane, nie pokrzywione i nie pozbijane. Jak ktoś chce to chętnie opchnę po cenie złomu ;)
Z tego co widzę do pudła wejdzie 10 sztuk.

w paczce za 10 obręczy wychodzi 40zł.

glebor - Nie 08 Sty, 2017

Naprawdę nikt nie chce? :shock:



Szkoda tego oddać na złom, a jeżeli ktoś weźmie 10 sztuk to wybiorę te najlepsze, do 13 stycznia aktualne potem wywiozę bo zalegają.

pabblo_pl - Nie 08 Sty, 2017

Wezmę 2 szt. przydadzą się do roweru żony.

Proponuje odbiór osobisty i po 5 zeta za szt. na piwko.

glebor - Nie 08 Sty, 2017

spoko, jak z odbiorem osobistym to super :)

a każdym razie drodzy forumowicze i tak zostało jeszcze ponad 20 sztuk tych obręczy ;)

Dlugas - Nie 08 Sty, 2017

pabblo_pl napisał/a:

Proponuje odbiór osobisty i po 5 zeta za szt. na piwko.

Choć nie jestem adminem to:
Przypominam o regulaminie ;)
To nie jest aukcja a kolega cenę podbił ;)


Ps. taki żarcik mi się wtrącił :)

glebor - Nie 08 Sty, 2017

Kolega dostanie 2 nowe :)
Generalnie jeżeli ktoś sie skusi, będzie zadowolony. Zapomniałem dodać, ze wszystkie obręcze są stożkowe.

Jakby ktoś potrzebował są również 100% nowe obręcze na 24" firmy GOLDEN-MOTOR na wysokim stożku! Przeznaczone specjalnie do ebajków, znacznie grubsze niż popularne dartmoory i swifty. Myślę, że nówki są warte ok 60-80zł. Chętnie sprzedam za 25zł, brak jakichkolwiek śladów obręcze wyjęte świeżo z nowiutkich silników golden motora przywiezionych z Niemiec. Były zafoliowane i transportowane w kartonach w styropianie, więc stan jest idealny! kolor oczywiście czarny z opcją v-brake

pabblo_pl - Nie 08 Sty, 2017

Zaproponowałem 5 zeta za szt. bo glebor chciał 1 zeta ale przy zakupie wszystkich a ja nie potrzebuje 20szt.

Uważam że to uczciwa cena dla obojga zainteresowanych.

glebor - Pon 09 Sty, 2017

Obręcze na 24" wyprzedane wszystkie. Został tylko 28"
tnowakow - Śro 18 Sty, 2017

Witam
ja bym wziął ze 4 sztuki
a masz jakieś 26? to ze 2 by się przydały
no szkoda na złom wyrzucać
ale nie dam rady odebrać osobiście
zapłacę za przesyłkę



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group