To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Sprzedam ciekawe bagażniki na 13S 5P wraz z holderami

glebor - Czw 09 Mar, 2017
Temat postu: Sprzedam ciekawe bagażniki na 13S 5P wraz z holderami
Witam. Jak w temacie. Zakupiłem bagażniki niedawno z myślą o budowie zestawów, aczkolwiek w ostatnim czasie widzę, że nie wyrabiam się czasowo i mam bardzo dużo chętnych na różne zestawy i elektryfikacje rowerów oraz prowadzę jeszcze serwis. W każdym razie mam 2 ciekawe bagażniki oba pomieszczą 13S5P, czyli jeżeli weźmiemy ogniwa sanyo18650ga 3500mAh, to w typowy bagażnik można włożyć 65 ogniw i uzyskać 48V 17,5Ah, co wystarcza już zarówno do silników przekładniowych, jak i mniejszych mocy silników bezprzekładniowych np. bionx i giant.

Można także zbudować pakiet 10S6P a przy BMSie odpowiednich rozmiarów 70 ogniw też powinno się zmieścić. Wtedy mamy 36V w wersji ekonomicznej na ogniwach GA na 60 sztukach jest 36V 21Ah, a w wersji na maxa zapakowanej mamy 36V i 24,5Ah - baterie idealne do przekładniowych silników przevoltowanych z 24V na 36V, które na takiej baterii osiągną przyjemną prędkość 34-35km/h i wspomagają do około 38-40km/h.

Przy 48V akurat zostaje miejsce na BMSa, który zmieści się bez problemowo.

W ofercie bagażnik + komplet 70 holderów na ogniwa, wystarczy tylko zakupić ogniwa i zgrzać. Mam także BMS malutki na 48V 22A oraz 30A na 36V też pare sztuk powinno sie znaleźć.

Bagażniki jak na foto, nie pordzewiałe, ale lekko zmatowione, można prysnąć ładnie jakimś sprayem i ogarnąć sobie akumulator.

Za bagażnik wraz z holderami chciałbym 195zł + kurier 20zł.

Z tych dużych są dostępne tylko 2 sztuki

Posiadam jeszcze takie mniejsze, ale to seryjnie 9Ah 36V, więc pakiet max to 10S4P







Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group