To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kontrolery BLDC - Jaki rozbudowany wyświetlacz dla GT 1500W 48-84V

acmen - Nie 09 Kwi, 2017
Temat postu: Jaki rozbudowany wyświetlacz dla GT 1500W 48-84V
Jak w temacie, bo w googlu nie mogę znaleźć. Proszę o polecenia najbardziej rozbudowanego w funkcję wyświetlacza kompatybilnego ze sterownikiem GT 1500W 48-84V 45A.
Mechano - Nie 09 Kwi, 2017

Najbardziej rozbudowany jest chyba Cycle Analyst. Do kupienia chyba tylko za oceanem.
bloodyopel - Nie 09 Kwi, 2017

Sterownik ten ma złącze CA, tak więc CYCLE ANALYST ;)
xyz2a - Pią 30 Cze, 2017

Jakie są zalety kupowania tak drogiej zabawki - do tego sterownika.
Mobil - Sob 01 Lip, 2017

To nadal jest CycleAnalyst i można go zrobić stand-alone na zewnętrznym boczniku. Kupi Sabvotona i też będzie działać :razz: Przyszłość patrzy :mrgreen:
xyz2a - Sob 01 Lip, 2017

Nie mniej jednak co można uzyskać czego nie da się zrobić mając inne forumowe podstawowe zabawki.
Mobil - Sob 01 Lip, 2017

Forumowe zabawki? Jedynie EV Computer od Artura Grzeli jest tak rozbudowanym komputerkiem. Reszta to zwykłe upośledzone watomierze... Zapominasz chyba, że przez ten komputerek podłączasz manetke i programujesz prądy itp bezpośrednio z wyświetlacza :smile:
bartek24m - Pią 07 Lip, 2017

CA z tego co wiem kosztuje 500 zl czy sa jakies alternatywy. Zalezy mi na czyms co jest kompatybilne z gt 1500
ap0f1s - Pią 07 Lip, 2017

Jak kupujesz sam to raczej gruba ponad 600zł ca, przy zamówieniu grupowym płacili ponad 500zł.
qaz33 - Pią 07 Lip, 2017

adapto jest jeszcze ale kosztuje pare tysi. Takie rzeczy tyle kosztuja. Jak chcesz zaplacic mniej to pomysl o zwyklym watomierzu albo niesmietelnym pikaczu. Zalezy jakie funkcje tam oczekujesz, moze na twoje potrzeby wystarczy
markkar - Pią 07 Lip, 2017

Dokładnie, to zależy jakie funkcje potrzebujesz. Jeżeli PAS, różne tryby, zabezpieczenia termiczne z ograniczeniem mocy i inne bajery to musisz zainwestować w CA, niestety EV nie jest dostępny od ręki i czekam już na niego ponad 5 tygodni. Proste wskazywanie mocy z prędkościomierzem i temperaturą np silnika to pikacz. Choć zabawa w modyfikacje oprócz samej satysfakcji nie jest warta czasu. Lepiej kawałek watomierza na ali kupić a czas na inną zabawę poświęcić. Masz też do dyspozycji BMSa z LCD gdzie większość potrzebnych danych jest zawartych, a nawet i więcej bo możesz regulować wartość ładowanie/rozładowanie celi.
Goliath - Pią 07 Lip, 2017

Ja też posiadam sterownik GT 1500 i dzięki uprzejmości RavKill-a /który odsprzedał mi swój egzemplarz CA/ jestem szczęśliwym posiadaczem tego wyświetlacza :mrgreen:
Faktycznie jest trochę drogi... ale warty swojej ceny :grin:

Poczytaj wątki :
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6580
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6741
... a przekonasz się jak rozbudowane posiada funkcje.

I jak to Mobil napisał:
Mobil napisał/a:
...można go zrobić stand-alone na zewnętrznym boczniku. Kupi Sabvotona i też będzie działać :razz: Przyszłość patrzy :mrgreen:

Przyszłościowo zawsze możesz przełożyć go do "mocniejszej maszyny" ;)

Polecam CA, choć sam jeszcze nie wykorzystuje nawet 1/4 jego potencjału :P

xyz2a - Pią 07 Lip, 2017

Czy mając CA muszę modyfikować silnik (dokładać jakieś sensory/czujniki) aby odczytywać temperaturę w trakcie pracy silnika?
ICE - Sob 08 Lip, 2017

xyz2a, CA odbiera sygnał, jeżeli nie masz silnika wyposażonego w czujnik temperatury, to aby można było ją mierzyć i wyświetlać to nie obędzie się bez jego instalacji w silniku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group