To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Cycle Analyst v3.1

ICE - Sob 10 Cze, 2017

ravkill, mozesz napisać co Cię tak zirytowalo, że podjołeś juz decyzję o sprzedaży dalej?
ravkill - Sob 10 Cze, 2017

Nijak nie mogłem zmusić manetki, do sterowania GT 1500, za pomocą CA.. pierdylion ustawień jest, kombinację wszystkie przerobiłem, zamieniłem podmienioną kolejność kabli do CA w GT 1500, a na ruch manetką zero odpowiedzi. Jakaś komunikacja jest, bo podczas programowania CA z kompa, silnikiem sporo pokręcił i bałaganu mi narobił . Ca sprawny, GT sprawny, a razem do kupy = kupa... Jak nie zejdzie, to się najwcześniej na jesień nim będę bawił. W sezonie szkoda czasu... A co wkurza? żaden chiński kabelek nie zgadza się z kanadyjskim...(od manetki począwszy). Idea legalizowania powera słuszna, ale nie mam na to cierpliwości...Silnik mam 9c wolnobierzny, 46 magnesów, 23 pary, wsio wpisałem
Tomas - Sob 10 Cze, 2017

Maniekrox miał przypadek że z manetką coś nie halo. Kabelek w środku CA się "odlutował". Chwila roboty. Może u Cebie to samo. Szybko się zniechęcasz widzę. No cóż, będziesz żałował :)
maniekrox - Sob 10 Cze, 2017

Tomas napisał/a:
Maniekrox miał przypadek że z manetką coś nie halo. Kabelek w środku CA się "odlutował". Chwila roboty. Może u Cebie to samo. Szybko się zniechęcasz widzę. No cóż, będziesz żałował :)


To było akurat w adaptto. Ale pamiętam, że w CA3 też coś się motałem, ale pykło ostatecznie. Pierwsze co to trzeba sprawdzić czy przy dawaniu gazu na CA3 na ekranie głównym coś się pokazuje.

ICE - Sob 10 Cze, 2017

maniekrox, używasz chińskiej manetki czy oryginalnej do CA? Może tu jest jakiś problem u ravkill,
maniekrox - Sob 10 Cze, 2017

Chińskiej. Trzeba obczaić co tam się dzieje. Jak się kliknie lewym na głównym ekranie to pokazują się napięcia wejściowe i wyjściowe manetki. To tam można zobaczyć co się dzieje jak dajemy gazu i wyciągnąć wnioski.
ravkill - Sob 10 Cze, 2017

Przez tydzień podtrzymuję ofertę. Może później mi się "odechcę sprzedawać", więc jak chętny, to niech szybko wali na PW.
Mobwar - Sob 10 Cze, 2017

Ravkill mogę podjechać jutro i Ci pomóc te CA podłączyć. Może razem damy radę.
Bujakoto - Sob 10 Cze, 2017

Co Ty Rafał?

Tutaj było dwóch chętnych, napisz do nich.

Korzystając z okazji:
Nie wiem jak Wy, ale do mnie przesyłka dziś nie dotarła na paczkomatu :(

https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-przesylke?parcel=681572159781577034309700

Tak, więc sorry Tomas i Kaneclan ale CA dopiero w poniedziałek :(

Tomas - Nie 11 Cze, 2017

Spoko, narazie jeszcze robie instalacje do carrery wiec mam co robić :wink:
ravkill - Nie 11 Cze, 2017

maniekrox napisał/a:
Chińskiej. Trzeba obczaić co tam się dzieje. Jak się kliknie lewym na głównym ekranie to pokazują się napięcia wejściowe i wyjściowe manetki. To tam można zobaczyć co się dzieje jak dajemy gazu i wyciągnąć wnioski.


Może i mój błąd. Sprzedaż chwilę wisiała, na razie odwołuję. Zobaczę, czy chociaż sprawny i komunikuję z manetką. Ktoś z naszej ekipy 10 to podłącza do GT 1500? Robić wątek?

Goliath - Nie 11 Cze, 2017

ravkill napisał/a:
Może i mój błąd. Sprzedaż chwilę wisiała, na razie odwołuję.

Kurde... i znowu okazja przeszła bokiem :cry:
A nie wchodziłem na forum raptem 1 dzień :roll:

No cóż... będę nadal obserwował ten wątek, zwłaszcza że też mam GT 1500 :razz:

@Ravkill - trzymam kciuki że rozwiążesz ten problem.

Pozdro All

dynamik - Pon 12 Cze, 2017

Do mnie przyszło , dziękuje,... choć miało być różowe. :oops:
Pierwsze wrażenie jest takie ,że mistrzami designu to Kanadyjczycy nie są.
Małe chińskie raczki za parę lat przejmą ten rynek e-rowerowy ,.. przykład to ostatni wyświetlacz bafanga , wygląda jak smartfon, .. tylko ciąży nie usuwa.
pozdr wszystkich cycle.

ICE - Pon 12 Cze, 2017

Cytat:
Do mnie przyszło , dziękuje,... choć miało być różowe.

dynamik, jak znam swoje szczęście to ja wieczorem z paczkomat odbiorę ten różowy to się zmienimy :mrgreen:

Mobil - Pon 12 Cze, 2017

dynamik napisał/a:
Do mnie przyszło , dziękuje,... choć miało być różowe. :oops:
Pierwsze wrażenie jest takie ,że mistrzami designu to Kanadyjczycy nie są.
Małe chińskie raczki za parę lat przejmą ten rynek e-rowerowy ,.. przykład to ostatni wyświetlacz bafanga , wygląda jak smartfon, .. tylko ciąży nie usuwa.
pozdr wszystkich cycle.


Albo w porównaniu do polskiego EV Computera za 400zł z wyświetlaczem OLED :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group