To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Ramy rowerowe i inne - Rama EEB Full Suspension E-Bike Frame

jakubjestem - Nie 28 Maj, 2017
Temat postu: Rama EEB Full Suspension E-Bike Frame
Dzień dobry!
Na wstępie chciał bym wszystkich serdecznie przywitać! :mrgreen:
Od jakiegoś czasu, przyglądam się Waszym niesamowitym konstrukcjom i również naszła mnie ochota na zbudowanie swojego ebajka :idea:
Po kilku tygodniach szperania na forum i w sieci zdecydowałem, że zamówię najpopularniejszą (przynajmniej u nas w Polsce) customową ramę Falcon V2, aż tu nagle natrafiłem na coś takiego:

https://em3ev.com/shop/eeb-full-suspension-ebike-frame/?attribute_pa_color=black

Cena wydaję się całkiem atrakcyjna, tylko czy ktoś z szanownego forum spotkał się z tą ramą wcześniej :?:
Nie ukrywam, że rama przypadła mi do gustu nieco bardziej niż Falcon, tylko pytanie czy warto???

Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi :wink:

Mobil - Nie 28 Maj, 2017

Bujakoto ma, bardzo pojemna rama.
Tomas - Nie 28 Maj, 2017

To jest rama vector bike. Pod tą nazwą znajdziesz więcej info
maniekrox - Nie 28 Maj, 2017

Jeździłem na obu i w mojej opinii Falcon ma lepszą geometrie i jest dużo wygodniejszy :)
Mobil - Nie 28 Maj, 2017

maniekrox napisał/a:
Jeździłem na obu i w mojej opinii Falcon ma lepszą geometrie i jest dużo wygodniejszy :)


W takich motorkach to raczej nie ma znaczenia, to już nie rower :mrgreen:

maniekrox - Nie 28 Maj, 2017

Ma i to ogromne znaczenie. To się przekłada na prowadzenie w terenie, balansowanie, pewność prowadzenia itd..
Mobil - Nie 28 Maj, 2017

Tak czy inaczej jest totalnie beznadziejna :lol: Wszystkie customy są zbyt szerokie, zbyt wysokie i zbyt krótkie... nie ma ani jednego elementu zrobionego ze sztuką :razz: Ma być nisko, długo i płasko :mrgreen:
Tomas - Nie 28 Maj, 2017

Mobil napisał/a:
Tak czy inaczej jest totalnie beznadziejna :lol: Wszystkie customy są zbyt szerokie, zbyt wysokie i zbyt krótkie... nie ma ani jednego elementu zrobionego ze sztuką :razz: Ma być nisko, długo i płasko :mrgreen:


A jak takie coś by miało wyglądać ? Pewnie wstyd by się było na tym pokazać :)

Mobil - Nie 28 Maj, 2017


Tomas - Nie 28 Maj, 2017

To nie jest castom tylko normalny rower :wink: Zresztą nie jest nisko, płasko, długo tylko normalnie
Mobil - Nie 28 Maj, 2017

Prosze Cie... :mrgreen: :lol: :grin:
ravkill - Nie 18 Cze, 2017

Na ebay te remy obecnie chodzą po 325 baksów + bezpieczny paypal - lepiej niż wysyłać w ciemno kasę kitajcowi. link do aukjci.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group