To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Batterycase Hailong na 65 ogniw

tumich - Pon 12 Cze, 2017
Temat postu: Batterycase Hailong na 65 ogniw
nie aktualne
adamrtv - Pon 12 Cze, 2017

Rezerwuję ,szczególy na PW
tumich - Wto 27 Cze, 2017

aktualne
jarek_rk - Wto 27 Cze, 2017

Kupuję. Szczegóły za kilka godzin na pw
tumich - Wto 27 Cze, 2017

Zostało mi jeszcze parę sztuk
jarek_rk - Wto 27 Cze, 2017

No to ja poproszę o rezerwację jeszcze dwóch sztuk. Czyli razem będą 3 sztuki
wibi - Wto 27 Cze, 2017

Witam,jeśli jeszcze są to również proszę o rezerwacje i powiadomienie na PW odnośnie ceny,zapłaty itp.
woglens - Wto 27 Cze, 2017

Proszę o rezerwacje 1 szt.
tumich - Śro 28 Cze, 2017

Dwie powyższe osoby zrezygnowały. Nie rezerwuję. Chcesz kupić to pisz.
grzesiooo2 - Czw 29 Cze, 2017

Biorę jedną , wysłałem PW.
wibi - Pią 30 Cze, 2017

Dzisiaj dotarła do mnie ta obudowa,przyznam, że jest naprawdę fajna i posiada (o czym brak informacji sprzedającego) miejsce bądź to na BMSa a może nawet zmieścił by się tam jakiś nieco przerobiony sterownik, bo to "foremka" aluminiowa mieszcząca się w listwie mocującej.Szkoda, że uszkodziłem oryginalny sterownik "Anand" z rowerku InterBORA bo on wszedłby bez problemu ale na BMS miejsca aż nadto.Dziękuję tumich
kondzio927 - Pią 30 Cze, 2017

...jakoś słabo to widzę, za każdym wyjęciem batki z roweru pozbywać ogniwa bms-a (chyba, że nie będziesz wyjmował aku... )
...aczkolwiek obudowa jest ok :wink:

wibi - Pią 30 Cze, 2017

Dlatego wspomniałem o sterowniku którego jednak należało by nieco przerobić tzn.inaczej wlutować tranzystory mocy na poziome.W tym "miejscu" są nawet otwory na mocowanie do radiatora-obudowy 9 Mosfetów. Mnie rozwiązanie tego pojemnika podoba się, chociaż do jakiegoś Falcona czy innego Bombera 65 ogniw to nieco za mało ale do roweru miejskiego lub użytkowego jak najbardziej się nadaje.
adam4x - Pią 30 Cze, 2017

tumich - jeśli jeszcze masz jedną sztukę - to kupuję. Po potwierdzeniu dostępności wyślę PW ze szczegółami.
tumich - Śro 19 Lip, 2017

nie aktualne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group