To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Kross evado 6.0 by jajo111

jajo111 - Czw 12 Paź, 2017
Temat postu: Kross evado 6.0 by jajo111
Witam wszystkich aktualnie buduje moją pierwsza elektryfikacje na bazie kross-a evado 6.0

Rama i osprzet: Kross Evado
Silnik: MXUS XF40 30H
Wolnobieg: Sunrace 9rz 11-32
Bateria bidon 48V.
Sterownik KT1000

Rower do dojazdu do pracy 30-40km dziennie.

Aktualnie mam pare problemów i tutaj pytanie czy koło musi być w 100% osiowo brakuje mi pare mm ?
Czy podkładka blokująca musi iść od wew strony ramy jak będe dokładał blokadę obrotu osi ?
I orientuje sie ktoś czy przerzutka i manetka obsłuży mi 3x9 ? (w oryginale mam 3x10 kaseta) i mam problem z wyregulowaniem czy musze kupić sama przerzutkę.
Sterownik pójdzie w miejsce pod siedzeniem .

Adapter pod wolnobieg dorobiłem z podkładek aluminiowych 2x2mm.






Elektrotonus - Czw 12 Paź, 2017

Nie widać zdjęć ;-(
jajo111 - Pią 13 Paź, 2017

poprawione linki powinny działać, zakwa z przodu ramy zniknie a dam z tyłu na sterownik. bateria jest w 2 stronę bo sie nie mieści do przodu.
leszcz - Pią 13 Paź, 2017

Im krótsze kable tym lepiej. Daj ster jak najbliżej aku pod dolną rurę. Kolejny plus to środek ciężkości.
jajo111 - Sob 28 Paź, 2017



Torba przyszła i sterownik upchany do torby. Teraz kierowcy czasem dziwnie patrzą jak rower tak szybko jedzie :D .

esati - Nie 10 Gru, 2017

mam pytanie co do mocowania baterii - sztywno i stabilnie to siedzi? (przymierzam się do podobnego rozwiązania). Da się uszczelnić obudowę?
Ilu calowa to rama?

jajo111 - Sob 23 Gru, 2017

esati napisał/a:
mam pytanie co do mocowania baterii - sztywno i stabilnie to siedzi? (przymierzam się do podobnego rozwiązania). Da się uszczelnić obudowę?
Ilu calowa to rama?


Hej Rama 19"
Akumulator siedzi stabilnie (nic się nie kiwa, tylko akumulator jest odwrotnie nie mieści się w ramie, bo otwory są za nisko), narazie nie rozkrecałem obudowy jeżdżę tylko w ładne dni nie padające. Oponę z tyłu zmieniłem na niby do 50km/h do EBIKE.

ravkill - Sob 23 Gru, 2017

Zamontowałeś aku "na głowie", lub jak kto woli, do góry kołami...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group