To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kupię, zamienię, szukam - POSZUKUJE FAT BIKE w dobrej cenie

Aleksander_2 - Śro 25 Paź, 2017
Temat postu: POSZUKUJE FAT BIKE w dobrej cenie
Witam
Poszukuje fatbike’a w dobrej cenie czy gdzieś widzieliście ciekawe oferty
Czy koledzy z forum jeździli na fatbike’u i jakiej firmy należy szukać

kondzio927 - Czw 26 Paź, 2017

...teraz takiego złożyłem dla "klienta", spoko bo składałem z gołej ramy-wkładasz takie komponenty jakie chcesz...

leszcz - Czw 26 Paź, 2017

Bardzo piękny.
Skąd taki pojemnik na sterownik wziąć?

kondzio927 - Czw 26 Paź, 2017

leszcz napisał/a:
Bardzo piękny.
Skąd taki pojemnik na sterownik wziąć?

...z tym "Bardzo piękny" to przesadziłeś, ale dzięki :wink:
np. https://sklepebike.pl/pl/p/Puszka-na-kontroler-duza-/156

djmarcin56 - Czw 26 Paź, 2017

Kondzio, jak duży sterownik wejdzie do środka tej puszki? podasz jakieś wymiary przybliżone maksymalne?
zibis - Czw 26 Paź, 2017

tu jest też puszka do sterownika
https://www.aliexpress.co...9999.665.97W9p8

djmarcin56 - Pią 27 Paź, 2017

dawno widziałem te puszki ofert jest dużo, tylko co tam wchodzi naprawde w tym jest rzecz ile tam miejsca w środku.
kondzio927 - Pią 27 Paź, 2017


djmarcin56 - Pią 27 Paź, 2017

Dzieki ale chodziło mi o wymiary wewnątrz, bo zewnątrz pokazują w ofertach i w sumie to nie grają one roli ale za to ważne ile miejsca w środku.
WojtekErnest - Sob 28 Paź, 2017

djmarcin56 napisał/a:
Dzieki ale chodziło mi o wymiary wewnątrz, bo zewnątrz pokazują w ofertach i w sumie to nie grają one roli ale za to ważne ile miejsca w środku.

wg informacji:
Wymiary pudełka:200*100*73.8mm
Nadające się do kontrolera rozmiar:105*75*35mm (nie może być większa niż ten rozmiar)

Aleksander_2 - Nie 29 Paź, 2017

Czy do fat bika można zastosować silnik (te od kolegi TASa) Nine Continent RH205 caseta (7x9)
czy os będzie za krótka?

tas - Nie 29 Paź, 2017

Oś pasuje, bardzo dużo fatów już jeździ napędzanych tego typu silnikami (tj nie przeznaczonymi typowo do fata)
Trudnością nie jest silnik sam z siebie tylko potrzeba dostosowania tarczy hamulcowej, tj wykonania adaptera odsuwającego tarczę od silnika bliżej zacisku. Zaprzyjaźniony tokarz powinien to zrobić za nie więcej jak 100zł. Jeśli masz juz taki adapter to dzięki niemu zamontujesz każdy nie fatowy silnik do fata.

W ramach z rozstawem 200mm (ptzy osi silnika 220mm) trzeba lekko ścisnąć ramę o te 20mm, ale to w rękach się da zrobić i bez narzędzi.

kondzio927 - Pon 30 Paź, 2017

djmarcin56 napisał/a:
Dzieki ale chodziło mi o wymiary wewnątrz, bo zewnątrz pokazują w ofertach i w sumie to nie grają one roli ale za to ważne ile miejsca w środku.


130mmx90mmx55mm da się wcisnąć...

djmarcin56 - Pon 30 Paź, 2017

Dzięki kierowniku, to daje realne pojęcie o przestrzeni w środku.
pxl666 - Czw 28 Cze, 2018

kondzio927 napisał/a:
...teraz takiego złożyłem dla "klienta", spoko bo składałem z gołej ramy-wkładasz takie komponenty jakie chcesz...
Obrazek


wiem ze złota łopata ale ile kosztuje sam taki złożony rower (bez elektryki) ? ile waży - ta ramka to stalowa ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group