To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Katowice

Przemek - Nie 24 Lip, 2016

50°13'59.6"N 19°01'42.0"E
spj - Nie 24 Lip, 2016

Ja też niestety nie dam rady bo jesteśmy z dzieciakami nad jeziorem. Ale co się odwlecze to nie uciecze 😊
tomoaza - Nie 24 Lip, 2016

Czyli do następnego.
Pozdrawiam

Przemek - Nie 24 Lip, 2016

no niestety, może ktoś zaproponuje jakaś datę z wyprzedzeniem żeby ekipa dala radę się zebrać?
toft - Nie 24 Lip, 2016

W sumie popatrzyłem na googlu i do 3 stawów mam jakieś 35 km.... Z pedałowaniem może bym dojechal tam a powrotem...
Przemek - Nie 24 Lip, 2016

toft napisał/a:
W sumie popatrzyłem na googlu i do 3 stawów mam jakieś 35 km.... Z pedałowaniem może bym dojechal tam a powrotem...

możemy umówić się w pół drogi z Katowic do Gliwic by bylo"sprawiedliwi"' można tez lekko odjechać w stronę Beskidu by chłopaki mieli bliżej, jakieś propozycje ustronnego miejsca? mój zasięg na ful manetce to 50km, maksymalny - ekonomiczny niestety niewiem bo nie testowałem :shock: wspomaganie mi też jakoś nie wychodzi :oops:

toft - Nie 24 Lip, 2016

No to wypada gdzieś w Rudzie:). Na granicyRrudy znam taka klimatyczną dolinkę. Chyba że gdzieś w Kaufhausie.
Przemek - Nie 24 Lip, 2016

daj lokalizację tej dolinki zobaczę gdzie to
toft - Nie 24 Lip, 2016

No muszę się ogarnąć z tymi współrzędnymi no i znaleźć to na goolgu
toft - Pon 25 Lip, 2016

http://www.zumi.pl/namapi...54744/10/hybrid

Dolinka Jest jakby Pomiędzy ROD Przyszłość, POD XXX a ulicą Piastowską.

stachu - Pon 25 Lip, 2016

Witajcie. Niedawno zainteresowałem się rowerami elektrycznymi i zacząłem powoli zgłębiać temat. Mieszkam w Katowicach niedaleko Muchowca. Chętnie bym się z Wami spotkał i posłuchał Waszych rad w sprawie budowy własnej maszyny - o której oczywiście myślę :) .

Pozdrawiam,

Stachu

Przemek - Wto 02 Sie, 2016

witaj chętnie moge się spotkać może pojawią się jeszcze jakieś e-ludki
stachu napisał/a:
Chętnie bym się z Wami spotkał i posłuchał Waszych rad w sprawie budowy własnej maszyny - o której oczywiście myślę :) .

co do rad to nie wydaje mi się żebyś wyciągnął jakiś wniosek, ile ludków tyle teorii jedni sa za tym inni za tym poczytaj forum przelicz budżet i zaproponuj swoją wizję wtedy będzie łatwiej ci coś podsunąć / podpowiedzieć

Przemek - Sob 06 Sie, 2016

ktoś może chętny na jutro? może Tychy Paprocany?
Przemek - Pon 08 Sie, 2016

zrobiłem wczoraj kółko na Paprocany a potem na Katowice Trzy stawy wyszło około 50 km , + - 20 wh/km, nie robiłem zdjęć bo nie sądziłem ze cokolwiek będę pisał ale w Katowicach przypadkowo spotkałem kolegę z forum z 6-cio letnim synkiem i nie mogłem się powstrzymać od pstryknięcia zdjęcia
nowe pokolenie EV rośnie !! :mrgreen:

Yin - Pon 08 Sie, 2016

Fajnie :) Jaki kolega ma nick bo po rowerze nie poznaję?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group