To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Obudowy z laminatu na wzór światła ramy + aku.

niegodny - Śro 31 Sty, 2018
Temat postu: Obudowy z laminatu na wzór światła ramy + aku.
Witam. Podobno trudno mnie znaleźć więc aktualizuję temat. :mrgreen:
Koszt wykonania 400 zł.
Koszt wysyłki 30 zł.
Filmik jak wykonać wzór http://elektro-bikes.pl/skrzynki/
Istnieje możliwość oklejenia innym kolorem ( folia zakupiona przez klienta, przysłana wraz ze wzorem )

Możliwość zamówienia akumulatora Li-ion dowolnej konfiguracji S i P [/b]
Wykonanego w kształcie pojemnika, tak aby wykorzystać maksymalnie jego przestrzeń.
Gwarancja 12 miesięcy. Link do aku. http://elektro-bikes.pl/akumulatory/
W przypadku zamówienia pakietu wraz z pojemnikiem 20% rabatu oraz przesyłka gratis.
Rabat dotyczy wykonania obudowy.

Z uwagi na często zadawane pytania informuję:
Cena nie obejmuje montażu pojemnika ani elementów mocujących. Montaż 50 zł.
Sposób wykonania zamykania do ustalenia, ze względów na umiejscowienie osprzętu, (rodzaj baterii, sterownika, BMS-a itp.)Proponowany i sprawdzony to skręcany w trzech miejscach.
Istnieje możliwość przysłania wzoru wykonanego z trwałego materiału o wymiarach zewnętrznych ( wymiar wewnętrzny maksymalnie do 5 mm będzie mniejszy - grubość ścianki pojemnika).
Koszt przesyłki ponosi zamawiający.
Waga, o ile ma znaczenie to około 1,5 kg w przypadku pojemnika montowanego wewnątrz ramy, 1,0 kg pozostałe.

Towar wysyłany po wcześniejszym dokonaniu przelewu.Lub za pobraniem ( do ustalenia)
Odpowiadam na kolejne pytanie.
Tak można zamówić obudowę w wersji surowej tzn. bez obróbki, oklejania, zamknięcia oraz uszczelki.
Cena w tym przypadku 300 zł + koszt wysyłki.
Czas realizacji zamówienia.
W zależności od ilości zleceń - około 14 dni od otrzymania wzoru.










greorg - Śro 31 Sty, 2018

400 zł dotyczy obudowy oklejonej folią carbon ?
niegodny - Sob 03 Lut, 2018

Tak to jest kwota gotowego oklejonego, przygotowanego do montażu pojemnika.
niegodny - Pią 09 Lut, 2018

Dwie identyczne ramy, różnej grubości pojemniki.W węższym,( około 12 cm.), mieści się jedno rzędowy akumulator wraz z podzespołami, w drugim (około 14 cm.), dwu rzędowy, ale sterownik musi zostać zamontowany na zewnątrz, zazwyczaj pod ramą.
www.elektro-bikes.pl



henio - Pią 09 Lut, 2018

Na jaki klej łapiesz uszczelkę do folii? Mam taki do butów i neoprenowy w tubie. Który lepszy?

Zamknięcia pokrywy rozumiem, że to są kontowniczki? A czy w miejscu ich mocowania, przez to, że trzeba usunąć cześć uszczelki, nie zmniejszy się szczelność pojemnika?

Pojemniki Twoje PRZEPIĘKNE i teraz jak robię swój, to rozumiem też, że wcale nie drogie. 400 zł za materiał i pracę to nie drogo bierzesz.

Dzięki za folię i uszczelkę :)

niegodny - Pią 09 Lut, 2018

Tak to taki klej butapren. Tak to są kątowniki. Nie, nie zmniejszy to szczelności z uwagi na to, że wycinamy tylko część uszczelki. W miejscu styku obudowy z pojemnikiem uszczelka pozostaje.Drobiazg.
niegodny - Sob 10 Lut, 2018

Miałem pytanie po co tak komplikować kształt, jak i tak w tym wąskim nosku nic się nie mieści.
Jeżeli aku. wypełnia całkowicie powierzchnię pojemnika to właśnie w tym miejscu montujemy gniazdo ładowarki i ewentualny wskaźnik poziomu naładowania.

niegodny - Czw 15 Lut, 2018

Kolejne, w tym jedna dla kolegi z forum.

Elektrotonus - Czw 15 Lut, 2018

Jakie macie terminy reaizacji od odbioru wzoru skrzynki ?
cedoor - Czw 15 Lut, 2018

Elektrotonus napisał/a:
Jakie macie terminy reaizacji od odbioru wzoru skrzynki ?

"W zależności od ilości zleceń - około 14 dni od otrzymania wzoru. "

niegodny - Czw 15 Lut, 2018

Tak dokładnie. Dziękuję.
Mitar - Pią 16 Lut, 2018

Ja mogę śmiało polecić, mam 2 skrzynki od niegodny i jestem zadowolony :)
Polecam też dokupić sobie folię carbon na allegro bo przydaje się do łatania poważnych otarć.

henio - Pią 16 Lut, 2018

Tak. Niegodny robi fajne skrzynki, bardzo ładne.
Mam takie pytanie: a czy można te otarcia likwidować naklejaniem na kupę? Nie odłazi wówczas, np. na upale? Czy lepiej większy kawałek dać na cały bok?

niegodny - Pią 16 Lut, 2018

Dzięki za uznanie.Tak można naklejać jedną warstwę na drugą , jest to nawet zalecane, ponieważ klej folii jest dość mocny i przy zrywaniu może oderwać się z drobnymi włoskami maty, wtedy aby powierzchnia była równa trzeba szlifować ponownie, Nie zapomnijcie przetrzeć przed naklejaniem rozpuszczalnikiem, tylko EKO bo folia pod innym się rozpuści.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group