To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Akumulatory Li-ion. Przykładowe zdjęcia.

niegodny - Śro 31 Sty, 2018
Temat postu: Akumulatory Li-ion. Przykładowe zdjęcia.
W przypadku zamówienia pakietu wraz z pojemnikiem 20% rabatu oraz przesyłka gratis.
Rabat dotyczy wykonania obudowy - link https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=8009 Ceny akumulatorów ustalane indywidualnie, uzależnione od S i P oraz rodzaju zastosowanych ogniw. (nowe lub pochodzące z rozpakietowanych pakietów )
www.elektro-bikes.pl










atomek1000 - Czw 01 Lut, 2018

Dlaczego zdjęcia ogniw w koszykach były modyfikowane w programie graficznym aby "usunąć" ślady zgrzewów albo fakt że to ogniwa z odzysku?
Pykacz - Czw 01 Lut, 2018

Czy aby nie przesadzasz? Ja tam widzę tylko wyszlifowane zgrzewy (dremelkiem?) aby lepiej taśma przylegała przy ponownym zgrzewaniu.
niegodny - Czw 01 Lut, 2018

Tak to są ogniwa po rozpakietowaniu. Ślady po zgrzewach zostały usunięte dremelem, nic tu nie miało być ukryte.
atomek1000 - Czw 01 Lut, 2018

Skoro nic nie miało być ukryte to po co rozmazujesz w programie graficznym minusy ogniw?
niegodny - Czw 01 Lut, 2018

Zazwyczaj robi się to po to aby zdjęcie było ładniejsze.Nie doszukiwał bym się tutaj żadnych teorii spiskowych.
Gregs - Czw 01 Lut, 2018

Zdjęcie powinno odzwierciedlać rzeczywistość. "Ładniejsze" nie musi być. Szczególnie w dziale "Sprzedam, oddam".
niegodny - Czw 01 Lut, 2018
Temat postu: Będzie moc.
Będzie moc.

niegodny - Pią 02 Lut, 2018

Kolejny wydziwiany Aku.

henio - Pią 02 Lut, 2018

A ja koledze Niegodnemu zazdroszczę wiedzy i doświadczenia. Generalnie większość ludzi na tym forum podziwiam i są dla mnie inspiracją. Ja to jestem kompletnie zielny...
sbom - Pią 02 Lut, 2018

Nie wiem jaki maksymalny prąd będzie płynąć, ale w niektórych miejscach pewnie można by podwoić taśmę.
niegodny - Pią 02 Lut, 2018

Taśma niklowa, maksymalny Prąd 30 A
sbom - Pią 02 Lut, 2018

30 A dwie taśmy powinny dać radę
niegodny - Sob 03 Lut, 2018

Bms pracuje.

Tsport - Nie 04 Lut, 2018

sbom napisał/a:
30 A dwie taśmy powinny dać radę


Masz na myśli jedna na drugiej ??



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group