To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Oferta inna niż w temacie e-bike

maran_hand - Pi± 23 Lut, 2018
Temat postu: Oferta inna niż w temacie e-bike
Dla forumowiczów przy zakupie powyżej 50 zł wysyłka gratis

www.RybieUdko.pl

Pozdrawiam maran_hand

Passat_EQ - Sob 24 Lut, 2018

Sorry ze tu spytam ale zagi±les mnie. Nie mialem swiadomosci ze te ksiazki maja taka wartosc. Zdaje sie ze niektore widzialem u siebie w domu.
Zastanawia mnie tylko jedno stwierdzenie z ogloszenia. Piszesz ze z kazdym rokiemnte komiksy rosna w cenie. Umiem sobie wyjasnic ze auto rosnie w cenie bo wiekszosc sie rozbila i ktos uzytkuje cos wyjatkowego i codzien korzysta z tego z radoscia. Ewentualnie obraz mistrza pedzla ktory juz w sumie ma dla mnie watpliwa wartosc w milionach milionow, wino tez moge zrozumiec ze ostatnia butelka, ktos chce wypic, inny tez chce. Jeden daje 200 drugi 350 i wygrywa, ewentualnie wchodzi wtedy bogacz i odkupuje za 1000bo ma. Ale komiks produkowany w duzej skali ktory dziesiatki tys osob kitra po strychach na prawde jest tak nadal porzadanym przedmiotem?

maran_hand - Sob 24 Lut, 2018

Tak dla przykładu, 3 pierwsze księgi Tytusa w I wydaniu i już masz na Falcona jak dorzucisz do tego np. Żbika Diadem Tamary to jeszcze po zakupach u Areckiego reszta Ci zostanie :) Oczywi¶cie ważny jest też stan. Pamiętaj że był to zwykle papier III kategorii więc realnie nie miał szans na przeżycie kilkudziesięciu lat. Ale musisz wiedzieć, że 90% ludzi twierdzi że gdzie¶ te tytuły ma a gdy dochodzi co do czego to niestety .. rozczarowanie, nie ma nikt. Kiedy¶ ludzie kolekcjonowali znaczki, monety itd. Niestety stosunkowo łatwo to podrobić dlatego zbiory zwykle dzi¶ s± mało warte. Komiksów nikt nie podrabia, co raz więcej ludzi traktuje to jako lokatę kapitału. Dalej: karty komiksowe czasem przekraczaj± 5 cyfrowe sumy. I jeszcze ciekawostka na koniec: http://wiadomosci.gazeta....mka-poznaj.html Byłem pierwsz± osob± która mogła to kupić, niestety żona do¶ć histerycznie zareagowała na ten pomysł no i funduszy trochę brakowało ;) Oczywi¶cie sama tre¶ć artykułu jest niepełna i mocno zakłamana ale nie miejsce bym to tu tłumaczył


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group