To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Zlot EV

Pir-serwis - Pon 28 Lut, 2011

Samochód z wtyczka to jest to.Przecież juz są reklamy i nawet dzieci to wiedzą-że jak wtyczka-to na prąd.
Enea bodajże,Opel reklamuje non stop-a masy oglądają (patrzą).
JA się pojawię-ale jako widz.

Szwed - Wto 01 Mar, 2011

Czy termin 29kwi-1maja jest już ostatecznie pewny i ustalony?
Pytam, bo znajomi marudzą, że trzeba zaplanować długie weekendy ;) i chcę wiedzieć, czy te dni sobie zarezerwować na EV.

7h7 - Wto 01 Mar, 2011

potwierdzam obecność 29.04 - 01.05
Anonymous - Śro 02 Mar, 2011

Termin będę mógł potwierdzić za parę dni, gdy dostanę, lub nie, zgodę władz miasta na nieodpłatne użycie terenu toru kolarskiego. Raczej dostanę, ale zanim coś zacznę działać muszę mieć ta zgodę na piśmie. Co do daty, to raczej 29-30 kwietnia. 1 maja to już raczej rozchodniaki z rana ;) W tym dniu ma być dzień poświęcony sprawom papieskim i nie chcę tego za bardzo mieszać z EV.
Anonymous - Czw 10 Mar, 2011

Projekt znaczka zlotowego ;)


Anonymous - Pią 11 Mar, 2011

Mam już oficjalną zgodę, więc ruszam z przygotowaniami.
tomasz_kombi - Pią 11 Mar, 2011

Super
Anonymous - Pią 11 Mar, 2011

No to jedziemy :)



Już wiemy, ze na pewno zlot się odbędzie. Mam już odpowiednie zgody urzędu miasta. Do kilkunastu firm wysłałem już zaproszenia. Czekam na odzew. Więc można się szykować do miłych chwil, które spędzimy wspólnie, mam nadzieję, że przy grillu i innych atrakcjach ;)

Zapraszam do ustalania listy obecności i spraw z tym związanych ;) Czasu jest niezbyt wiele, ale damy radę :D

Jeśli macie jakieś pytania, sugestie jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Robsonik20 - Pią 11 Mar, 2011

Jaki jest plan na te dnie? Ja dopiero bym się zjawił w piątek popołudniu i boję się że wszystkie wystawy zwiniecie:(
Anonymous - Sob 12 Mar, 2011

Czytasz niedokładnie posty. Piątek jest planowany na przyjazd i "integrację" a sobota na właściwe "wystawy" :) Raczej prezentacje sprzętu, jazdy próbne, pogaduchy, niż wystawy ;)
Anonymous - Nie 13 Mar, 2011

Mam potwierdzenie z firmy 3xe-electric-cars.com że pojawią się na zlocie z nowoczesnymi akumulatorami w super atrakcyjnych cenach hurtowych dla uczestników zlotu. Dziękujemy i czekamy na następnych gości ;)
Każdy z przyjezdnych wystawców dostanie od organizatora na pamiątkę specjalny znaczek (button) upamiętniający zlot ;)

Dodam, że współorganizatorem Zlotu jest Urząd Miasta w Żyrardowie.

Anonymous - Pon 14 Mar, 2011

Mamy następne zgłoszenie twórcy roweru ERGODRIVE http://sites.google.com/site/ergodrive/
Chłopaki (bo będzie prawdopodobnie kilku) przyjadą na zlot na kołach z Siedlec, to jest około 150 km
Zaczyna być coraz ciekawiej :)

Anonymous - Pon 14 Mar, 2011

Przedstawiciel 3xe-electric-cars.com będzie mógł być na zlocie ze względu na nakładające się imprezy tylko w piątek, więc osoby zainteresowane zakupem tanich a dobrych akumulatorów powinny nas odwiedzić już w piątek. Ze względu na nakładające się pokazy RE-VOLT niestety na zlocie nie będzie mógł być zaprezentowany.
www_3xE_pl - Wto 15 Mar, 2011

zeeltom napisał/a:
Przedstawiciel 3xe-electric-cars.com będzie mógł być na zlocie ze względu na nakładające się imprezy tylko w piątek, więc osoby zainteresowane zakupem tanich a dobrych akumulatorów powinny nas odwiedzić już w piątek. Ze względu na nakładające się pokazy RE-VOLT niestety na zlocie nie będzie mógł być zaprezentowany.


Drobna korekta - Re-Volt będzie :) - ale niestety tylko w piątek do wieczora.
Będą jazdy próbne dla chętnych :)

Anonymous - Wto 15 Mar, 2011

A to świetnie, źle zrozumiałem maila :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group