To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Zlot EV

tomasz_kombi - Wto 15 Mar, 2011

www_3xE_pl napisał/a:
Będą jazdy próbne dla chętnych :)
Qrde .... pośliniłem się jak to przeczytałem .... :mrgreen:
Są jakieś zapisy ????

Ramer - Wto 15 Mar, 2011

zeeltom napisał/a:
Przedstawiciel 3xe-electric-cars.com będzie mógł być na zlocie ze względu na nakładające się imprezy tylko w piątek, więc osoby zainteresowane zakupem tanich a dobrych akumulatorów powinny nas odwiedzić już w piątek. Ze względu na nakładające się pokazy RE-VOLT niestety na zlocie nie będzie mógł być zaprezentowany.


Fajnie jak by 3xe-electric-cars.com wrzucił jakąś ofertę na forum na te akumulatory.

Anonymous - Wto 15 Mar, 2011

Mamy następnego gościa:

Zygmunt Gębski z Ożarowa Maz. Wystawia rower trójkołowy z napędem elektrycznym
własnej konstrukcji.

Przypominam, że każdy z wystawiających sprzęt dostanie pamiątkowy znaczek do wpięcia w klapę, zamiast orderu ;)


tomasz_kombi - Wto 15 Mar, 2011

Szacunek zeeltom za te znaczki. Szybki jesteś !!! :lol:
Zbyszek Kopeć - Wto 15 Mar, 2011

Gratuluję aktywności.
Może w pobliżu jest więcej osób także z inicjatywą, bo każda aktywność się liczy ?
"W kupie siła".

Anonymous - Wto 15 Mar, 2011

Trochę doświadczenia w takich sprawach mam, więc luzik ;) Mam już załatwione nagłośnienie i namiot, więc większość podstawowych spraw załatwiona. Teraz pozostaje czekać tylko na zgłoszenia uczestników. Prowadzę wstępne rozmowy z Warką ;)
A co... wolno nie? :D

Zbyszek Kopeć - Wto 15 Mar, 2011

Tylko niech ta Warka przywiezie lub przyjedzie elektrycznym pojazdem EV (chociaż Dyrekcja na rowerach EV).
Anonymous - Wto 15 Mar, 2011

Będą mieli wodę z prądem, to wystarczy ;)
Robsonik20 - Wto 15 Mar, 2011

Może coś takiego udałoby się ściągnąć:D
Mitsubishi i-MiEV

Zbyszek Kopeć - Wto 15 Mar, 2011

Oni chętnie przyjadą i dorzucą kasy na sponsoring.
Dużej kasy.

Robsonik20 - Wto 15 Mar, 2011

Moje marzenie
Tesla Roadster podobno ktoś w Warszawce nią już śmiga, przydałoby się ją znaleźć :lol:

www_3xE_pl - Wto 15 Mar, 2011

tomasz_kombi napisał/a:
www_3xE_pl napisał/a:
Będą jazdy próbne dla chętnych :)
Qrde .... pośliniłem się jak to przeczytałem .... :mrgreen:
Są jakieś zapisy ????

Myślę, że skoro zlot jest nieformalny i o charakterze piknikowym, to i jazdy próbne też zrobimy na zasadach "kto przyjdzie, ten pojeździ" :)

Ramer napisał/a:
Fajnie jak by 3xe-electric-cars.com wrzucił jakąś ofertę na forum na te akumulatory.

Już wyjaśniam.

Akumulatory w ramach promocji na zlocie będziemy oferować w cenach dealerskich. Ceny dealerskie to ceny o 1 poziom niższe niż katalogowe dla danej wielkości zamówienia. Do tego pokryjemy koszt transportu do klienta.

Przykład:
Zestaw 24V-100Ah (2,4 kWh) to 8 ogniw po 100Ah, czyli 800Ah.
Nasza cena katalogowa dla akumulatorów Winston (Thunder Sky) przy tej wielkości zamówienia (do 5000Ah) to 1,35 USD/Ah netto. Czyli za zestaw 800x1,35=1080 USD + koszt transportu do klienta

W ramach promocji akumulatory zamówione na zlocie będzie można kupić w cenie o 1 poziom niższej, czyli w tym wypadku po 1,25 USD/Ah netto. Za zestaw 2,4 kWh to daje 1000 USD i darmowy transport

Cena producenta (zamówienia poniżej 10.000Ah) to 1,5 USD/Ah + koszt transportu + cło + koszty odprawy celnej + ...

Aktualne ceny katalogowe dostępne są na stronie: 3xE - samochody elektryczne


Mam nadzieję że uda się skusić chociaż parę osób więcej do przyjazdu na ten elektryczny piknik :)
A jeżeli uda się dzięki takiej imprezie przekonać więcej osób do jazdy elektrycznymi samochodami, to będę wniebowzięty ! :)

Anonymous - Wto 15 Mar, 2011

Do Mitsubishi wysłałem info o zlocie.
Mam jakieś problemy z Rometem. Ma ktoś aktualnego maila do nich?

Ramer - Wto 15 Mar, 2011

www_3xE_pl napisał/a:

Aktualne ceny katalogowe dostępne są na stronie: 3xE - samochody elektryczne


A coś na rowerek posiadacie (36v ok. 10Ah) ?

Zbyszek Kopeć - Wto 15 Mar, 2011

Jeśli to te namiary, to muszą reagować na kontakt (mail lub tel.):
http://www.motors.romet.pl/pl/kontakt/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group