To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Silnik Nine Continent 9c 10x6 kaseta w kole 26" NIEAKTU

esati - Pon 25 Cze, 2018
Temat postu: Silnik Nine Continent 9c 10x6 kaseta w kole 26" NIEAKTU
Sprzedam silnik 9c 10x6 (wersja na kasetę z magnesami 30mm). Silnik zapleciony w czarną obręcz 26" z czarnymi szprychami. Zakupiony 07.2017 w nexunie (opis). Przebieg 3420km. Wbudowany czujnik temperatury NTC 10k. Od nowości współpracował z CA3, który kontrolował jego temperaturę (powyżej 100C ograniczenie mocy, przy 130C wyłączenie silnika). Silnik pochodzi z mojego roweru. Sprzedaje, gdyż po zmianie sterownika z blokowego GT1500 na barmala X4 dowiedziałem się że silniki 9C nie współpracują dobrze ze sterownikami FOC. Problem opisałem w tym temacie pkt6: https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=8656. Także silnik tylko do współpracy ze sterownikami blokowymi (np. GT1500) z którymi chodzi bardzo ładnie.

Czujniki halla sprawne.
Gwinty w dobrym stanie.
Długość przewodów 90cm.
W zestawie komplet fabrycznych nakrętek.
Koło gotowe do jazdy.

Preferowany odbiór osobisty (Warszawa).









ravkill - Pon 25 Cze, 2018

Mam 9c i dobrze współpracuje z kitajskim FOC. Ktoś koledze bzdetów nawrzucał... Może źle współpracują z Barmalem... Z Sabvotonem też jakoś sobie radzą.
esati - Pon 25 Cze, 2018

Mówimy o 9c 10x6 kaseta. W 7x9 jest inny nawój. Jeżeli masz 10x6 kaseta to jest to bardzo zastanawiające - w każdym razie już kupiłem drugi silnik.. Może faktycznie to tylko kwestia sterownika Barmala - nie miałem okazji testować na innym FOC, ale wydaje mi się jednak że to kwestia w nawoju silnika.
Rugorlos27 - Pon 25 Cze, 2018

Mam 10x6 i sterownik barmala i wszystko pięknie jeździ.
esati - Pon 25 Cze, 2018

Rugorlos27 napisał/a:
Mam 10x6 i sterownik barmala i wszystko pięknie jeździ.


kaseta z magnesami 30mm czy wolnobieg i magnesy 28mm?
Możesz nagrać filmik jak się kręci koło w powietrzu?

PS. zapraszam do dyskusji w tym temacie https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=8656

Mariusz_p - Pon 25 Cze, 2018

Poproszę o rezerwację do jutra.
Muszę się przespać z tematem ;)

esati - Pon 25 Cze, 2018

Mariusz_p napisał/a:
Poproszę o rezerwację do jutra.
Muszę się przespać z tematem ;)


Na PM jedna osoba Cię ubiegła też niezdecydowana i obiecałem że do jutra daje czas na na myślenie, więc spokojnie się z tym prześpij a jak romus130 go nie weźmie to jesteś pierwszy w kolejce. Z doświadczenia wiem że ludzie rezerwują i często na rezerwacji się kończy więc nie wszystko stracone ;)

Bytnior - Śro 04 Lip, 2018

esati, esati, dzień dobry, czy oferta jest wciąż aktualna?
esati - Czw 05 Lip, 2018

już nieaktualne...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group