To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Pakiety 11s1p z ogniw Panasonic NCR18650A 3100mAh

Cruiser - Nie 30 Wrz, 2018
Temat postu: Pakiety 11s1p z ogniw Panasonic NCR18650A 3100mAh
Dzień dobry , jak w temacie mam na sprzedaż 28 pakietów w konfiguracji 11s1p z ogniw Panasonic NCR18650A 3100mAh.Pakiety pochodzą z upsa czyli awaryjnego zasilania , są praktycznie jak nowe , z jednym lub dwoma cyklami ,każdy pakiet ma około 37V.Pakiety mają wbudowane bmsy które też pewnie można wykorzystać.Sprzedaję je ponieważ miałem z nich budować pakiet do mojego projektu lecz zmieniłem sterownik i silnik na mocniejsze i musiałem wybrać inne ogniwa ponieważ mam bardzo mały trójkąt ramy a nie chciałem ich męczyć.Cena za pakiet to 40zł.Mam ich 28 sztuk , przy całości zrobię jakieś rabacik i wysyłkę gratis :-)

Pozdrawiam

Cruiser - Wto 02 Paź, 2018

Nowa cena 40zł za pakiet :-)
monterl - Wto 02 Paź, 2018

A da się to rozebrać na ogniwa bez uszkodzenia bo widze ze tam klej jakiś jest .
Sprawdzałes ogniwa w jakim stanie są ?

Cruiser - Wto 02 Paź, 2018

Tak , rozebrałem już kilka na power banki itp i bez problemu je się demontuje , ja wyciągałem z koszulek bo tak jest szybciej ,testowałem je i trzymają parametry , mogę przetestować 4 sztuki w Lii 500 i wysłać zdjęcie.:-)
Arbiter - Wto 02 Paź, 2018

w środku jest jakiś BMS? Bo tyle kabli wychodzi
Cruiser - Wto 02 Paź, 2018

Tak , jest bms , napisałem o nich w temacie , pewnie można by je nawet jakoś ponownie wykorzystać :-)
Pablo.r - Śro 03 Paź, 2018

Mam pytanie, jaki jest rok produkcji tych ogniw?
Cruiser - Śro 03 Paź, 2018

To będzie końcówka 2016 początek 2017.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group