To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Silnik z przekładnią

Anonymous - Sob 18 Cze, 2011
Temat postu: Silnik z przekładnią
Zakładałem elektrykę do takiego silnika. Porobiłem fotki. Może rozwiązanie się komuś przyda. Tylny wolnobieg został zeszlifowany i na klin nabity na koło na klej. Przerobiony też został tylny widelec (poszerzenie).
Mictronic - Sob 18 Cze, 2011

Bardzo fajna konstrukcja, gdzie można zobaczyć i poczytać o tym więcej? :P
toft - Sob 18 Cze, 2011

Mnie tylko ciekawi jak to jest ze ten unitedmotor nominalnie 450W wazy 2 kilo a wersja 350W wazy 3,5?
Anonymous - Nie 19 Cze, 2011

Poczytać nie bardzo, bo to nie moje. Ktoś to robił dla dzieciaka. Ja tylko robiłem elektrykę. Rowerek już sobie pojechał.
A zaczęło się od tego, że oryginał nie chciał jechać, bo przełożenie było takie, że koło wchodziło na orbitę, jak się "gazu" dodało. Z miejsca w ogóle nie ruszał. Gość się uparł, że ma to jeździć i po konsultacjach ze mną zmienił silnik. Ja tylko dorobiłem resztę elektryki.

mmoto - Pon 04 Lip, 2011

zeeltom napisał/a:
Tylny wolnobieg został zeszlifowany i na klin nabity na koło na klej.
możesz coś więcej powiedzieć, bo właśnie bawię się w adaptację wolnobiegu i torpeda
Anonymous - Wto 05 Lip, 2011

Tam był odwrotny gwint i gość nie mógł zdobyć innego wolnobiegu, więc zeszlifował gwint, zrobił poprzeczny rowek, tam wsadził klin i wcisnął wszystko na klej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group