To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Silniki BLDC - Kt3 LCD błąd e3

baranski86 - Pon 08 Lip, 2019
Temat postu: Kt3 LCD błąd e3
Czesc Koledzy, mam zagwozdke sprzedałem pewnemu Panu zestaw , ktory działal u mnie bardzo dobrze, wysłałem go kurierem, u niego okazało się że wyskakuje błąd e3 info na kt3 LCD, z tego co rozmawialiśmy to wszystko podłączył prawidłowo.Objawy sa takie że po dodaniu gazu manetka silnik się kręci a potem sam przestaje. Nie wiem o co chodzi, bo u mnie działo ok od samego poczatku . Miał rozpisała kartkę co i jak podłączyć a manetka i pas były od razu podłączone i spakowane w karton.Mowil mi że tylko czerwony przewód od manetki nie kontaktował i on to zlutowal mametke że sterownikiem na stałe. Czy on mógł popalić coś w sterowniku gdyby się podłączył kable np. Sygnalowy od sterownika z masa od manetki? Doradzicie? Silnik to bionx 2 gen przerobiony pod zew sterownik. Kable od hali wszystkie oprócz,bialego , ale wcześniej wszystko smigalo, aż miło.
akcjonariusz - Śro 25 Wrz, 2019

Z racji doswiadczenia wiem ze lutujac lutownica tzw. kolba ktora jest nie odseparowana od napieci zasilania i ma przebicie na mase uszkadza elektronike. Uszkodzony sterownik. Kupujacy powinien w momencie lutowania odlaczyc lutownice od zasilania,lub uzyc transformatorowki.W tym przypadku tak bylo,poniewaz wyslales sprawny zestaw.
slow - Czw 26 Wrz, 2019

Błąd 3 to zgodnie z instrukcją błąd hallotronów.
miki - Sob 04 Sty, 2020

akcjonariusz napisał/a:
Z racji doswiadczenia wiem ze lutujac lutownica tzw. kolba ktora jest nie odseparowana od napieci zasilania i ma przebicie na mase uszkadza elektronike. Uszkodzony sterownik. Kupujacy powinien w momencie lutowania odlaczyc lutownice od zasilania,lub uzyc transformatorowki.W tym przypadku tak bylo,poniewaz wyslales sprawny zestaw.


To tam pracują elementy wrażliwe na ESD?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group