ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Naprawa silnika
Autor Wiadomość
stary 
początkujący
stary


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2014   Naprawa silnika

Kupiłem sobie skuterek cena niska stąd zniszczenia znaczne, pisałem na elektrodzie lecz odzew prawie zero tu mam nadzieję być zauważony. Pojazd to z nalepek QUAND ANULKA chciałbym wiedzieć kto to produkował oraz jakiś jego dane bo żadnej tabliczki się nie doszukałem i teraz sedno sprawy: uszkodzony(co nie było uskodzone:regulator 12V kierunkowskazy z pipczkiem i światło stop) hallotron typ S41 441 w silniku kupiłem na allegro 49E 505 i w manetce zadziałał natomiast w silniku przy zasilaniu działa prawidłowo to zn. wykrywa magnesy natomiast podpięty do kontrolera ma zawsze stan wysoki zachowuje się tak na wszystkich wejściach więc chyba ma inne parametry więc jaki będzie zamiennik do zdobycia na allegro żeby chodził. dzięki za przeczytanie i czekam na odzew. Jak będzie trzeba to zamieszczę zdjęcia.
_________________
anulka
 
 
maniakev
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 124
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2014   

Wpisałem w google i nic. Podaj jak najwięcej informacji, a najlepiej zdjęcie.
 
 
Adam Wysokiński 
szef


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1658
Skąd: Warszawa (okolice)
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2014   

Na elektrodzie tylko potrafią się czepiać o wszystko.
Ten 49 co zadziałał ci w manetce to liniowy hall. W silniku nie zadziała. Tu masz dane tego 41: http://www.datasheets.pl/...ensors/SS41.pdf

Ten będzie chyba dobry:http://mselektronik.pl/czujnik-halla-20-20mt-psso3-2-pbf.html
 
 
stary 
początkujący
stary


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 2
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2014   

Cieszę się że tu trafiłem i teraz jednak ciągle to za mało jak zaznaczyłem ..stary ...jestem nie kumaty w angielskim i teraz czytam namiar na halla i ma inny wygląd nie wiem ale tam by się nie zmieścil chyba że to tylko jakiś rysunek poglądowy ciągle czekam a poprzednikom dziękuje za odzew. Znalazłem ruską stronę około 120 stron ale po obrazkach to chodzi o zwiększenie mocy.a z ruskiego to też byłem dętka.
_________________
anulka
 
 
Adam Wysokiński 
szef


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1658
Skąd: Warszawa (okolice)
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2014   

stary napisał/a:
czytam namiar na halla i ma inny wygląd


Jest opisany ten hall w innej obudowie niż ten co jest sprzedawany. Ten co jest w ms-elektronik jest we właściwej wersji i ma tak samo zrobione wyprowadzenia. Po prostu pdf dotyczy innej obudowy a ważne są parametry i tak. Te co ci podałem wsadzają ludziska z forum i działają w silnikach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group