ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wspieranie Forum
Autor Wiadomość
Redaktor1966 
kierownik


Wiek: 57
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 31 Gru, 2014   Wspieranie Forum

[Wysłałem m.in. wszystkim posłom]
03.08.2014 r.
INICJATYWA OBYWATELSKA CELEM OSIĄGNIĘCIA DZIAŁAŃ POSELSKICH

Trzeba utworzyć państwową niezależną fundację/formę organizacyjną na rzecz wspierania osób wartościowych, konstruktywnych, wybitnych, a niezrzeszonych i działających na rzecz:

- państwa,
- społeczeństwa,
- przyrody,
- środowiska.
I innych ważnych celów.

Taka możliwość zachęci do niej i umożliwi taką działalność wielu osobom, co przyniesie wiele korzyści. Dotychczasowa sytuacja zniechęca, b. ogranicza, a niekiedy uniemożliwia taką działalność. Jest jednocześnie absurdem, patologią, by uniemożliwiać rozwój, nie wykorzystywać/marnować wybitne potencjały, z tego skutkami, konsekwencjami!

Na moim przykładzie: od 2000 r. działam jako redaktor, oraz przeprowadzam inicjatywy społeczne, obywatelskie. Lecz niestety nie otrzymuję za to wynagrodzenia, na to wsparcia... Około 90% swojego wolnego czasu muszę poświęcać na zarabianie pieniędzy (oczywiście, w tym czasie robię także notatki) na rzecz opłat związanych z działalnością w internecie... Tego koszty przekroczyły już sumę 20 000 zł. A licząc 100 zł dniówki za pracę jako redaktor otrzymamy sumę przekraczającą 200 000 zł... W związku z wykonywaną niezarejestrowaną pracą fizyczną mam zniszczone kolana, kręgosłup, co w każdej chwili uniemożliwi kontynuowanie pracy, a więc i wnoszenie opłat...

Z poważaniem,
Piotr Kołodyński

Inne przykłady:

Podziemna TV

Uświadamiające filmy o ekonomii, polityce, gospodarce
https://www.youtube.com/c...zpDQY2mkLWoIdyg

SciFun
Ciekawostki, zagadki rzeczywistości i fantastyczny świat nauki. Program SciFun, to efekt mojej pasji poznawczej, ciekawości i olbrzymiego podziwu wobec złożoności i natury Wszechświata.
https://www.youtube.com/c...rAkQt5-9etIFoBA



Kolejne propozycje:
Forum o małych i na własne potrzeby pojazdach elektrycznych
http://forum.arbiter.pl/index.php
 
 
Redaktor1966 
kierownik


Wiek: 57
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 31 Gru, 2014   

"Mamy 641 zarejestrowanych użytkowników" x 10 zł = 6.410 zł
Zawiadujący tym Forum ponosi koszty związane z jego funkcjonowaniem + nakład pracy.
Wypadałby to zrekompensować i wynagrodzić, a tym samym jednocześnie zachęcić inne osoby do podjęcia i prowadzenia pożytecznej działalności.
Tu chyba będzie odpowiednie mse do podania danych umożliwiających dokonanie wpłaty.
Proponuję przyznawanie odpowiedniego statusu osobom, które opłaciły użytkowanie tego Forum:
Opłaciłem użytkowanie Forum x 1
Opłaciłem użytkowanie Forum x 2
Itd.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Sty, 2015   

Spoko.
Prowadzę inne forum i opłacam sam.
To nie są duże wydatki, ale jak ktoś chce się dołożyć, to proszę zgłaszać się do Arbitra.
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pią 02 Sty, 2015   

Tiaaa... Opłaty... Swojego czasu zajmowałem się na innym forum rok w rok zbieraniem DOBROWOLNYCH SKŁADEK na opłacanie domeny i serwera. Forum liczyło ponad 12 tysięcy osób, aktywnych było ok 500... A zebranie w rok ok. 500 zł na utrzymanie domeny i serwera graniczyło z cudem. Mało tego - niektórzy posądzali mnie o przywłaszczanie kasy którą wpłacali. I nie pomagały zamieszczane wyciągi ze specjalnego subkonta...
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
AdamM 
młodzik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Chorzów/Częstochowa
Wysłany: Pią 02 Sty, 2015   

Nie wiem czy interesowaliście się czymś takim jak bitcoin. Ale umożliwia od umożliwienie wsparcia forum w całkiem prosty sposób. Wystarczy udostępnić adres i zainteresowani użytkownicy będą mogli przelewać bitcoiny, które następnie można spieniężyć na giełdzie.

Na niektórych forach istnieje już coś takiego jak napiwki w bitcoinach. Działa to tak, że jeśli uznamy że któryś post zasługuje na napiwek możemy jednym kliknięciem przekazać jakieś ułamki bitcoinów jego autorowi. Taki mechanizm jest zrobiony np. na forum.bitcoin.pl. Przyznam szczerze że jak się do tego przywyknie to później brakuje na innych forach. Ale trzeba też przyznać że napiwki są raczej symboliczne. Może można uzbierać na piwo, ale to tyle. :)
_________________
KTM Electric Flite - wciąż w budowie
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 07 Sty, 2015   

Witam,
na razie nie potrzebuję wsparcia i nie ma problemów z zapewnieniem hostingu. Ale dziękuję za troskę.

Spojrzałem od ilu lat mam domenę arbiter.pl i jest to ponad 13lat. Więc mysle ze kolejne 13 wytrzymamy:)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 07 Sty, 2015   

Ludzie tak długo nie żyją :P
 
 
Tyżak 
początkujący


Wiek: 27
Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 10
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 14 Sie, 2019   

Oby forum żyło jak najdłużej, jednakże opcja dobrowolnego wsparcia mogłaby się przydać, sam bym skorzystał. :D Może by się udało uzbierać na jakiś zlot forumowiczów.
_________________
Tyżak!
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 14 Sie, 2019   

Zloty odbywają się od 10 lat w Zyrardowie.
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
Tyżak 
początkujący


Wiek: 27
Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 10
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 19 Sie, 2019   

WojtekErnest napisał/a:
Zloty odbywają się od 10 lat w Zyrardowie.

Dzięki wielkie za informacje nt. zlotów, gdyż no niestety nie zapoznałem się jeszcze tak dobrze z tym forum żeby wiedzieć o tym :D
_________________
Tyżak!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group