ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
EKONAPEDY http://www.ekonapedy.com/
Autor Wiadomość
delaa
młodzik
Lama-Rama


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Paź, 2013   EKONAPEDY http://www.ekonapedy.com/

Witam - od archaicznej strony na której nic się nie dzieje .... zaczynając...

Chora firma z chorą obsługą - przyjmują zamówienia których nie są w stanie zrealizować. Tłumaczenia, że statek płynie 8 tygodni - żenada.

Po wpłacie zaliczki zaczynają jakiekolwiek działania - żart - jakbym chciał cokolwiek kupić w Chinach z pocałowaniem ręki mam z EU - taniej.


Nie polecam.


Żart nie firma.

Mam nadzieję -że zwrócą zaliczkę - pani która odbiera telefon - żenada.

szczegóły wkrótce.
 
 
delaa
młodzik
Lama-Rama


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Paź, 2013   

Burzą się na maila - dość - bujania w obłokach... komuny już nie ma ???
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Sob 26 Paź, 2013   

Nie to że ich teraz będę bronił - a ty jak byś na ich miejscu postąpił ? Naściągał różnego towaru z chin tylko po to aby leżał i modlił się żeby ktoś to kupił? Czy ściągał na bieżąco pod zamówienie i po wpłacie zaliczki ? Sory - dając zaliczkę dajesz dowód że jesteś zainteresowany zakupem - uwież mi - też bym cię olał tak jak oni jak byś chciał zamówić u mnie coś nietypowego z akumulatorów nie wpłacając zaliczki...

I taka propozycja - zejdź na ziemię teraz...
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
delaa
młodzik
Lama-Rama


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 26 Paź, 2013   

Jak postąpił???? - w miesiąc od wpłaty zaliczki mam minformację, że nic nie wiedzą - a jak będą wiedzieć cokolwiek to mam czekać 2 miesiące jeszcze.
Dopłynie albo nie dopłynie - liczyć na łut szczęścia ? Za moja forsę ?
Chore. Jak się czegoś nie potrafi to się nie powinno za to brać. Importować z Chin też trzeba umieć....

Pozdrawiam.

P.S.
A towar tak niezwykle unikalny na skalę światową, "custom" i "rare" że masakra.
No Crystalyte 3540 ;-) )

Po jakiego diabła mają to na stronie w ofercie ? Ot tak ? żeby Google "zarło" ??
A strona - masakra - coś mi mówiło nie idź tędy .... głupota zwyciężyła - moja niestety 3 razy miałbym już rower gotowy, ale zachciało mi się wesprzeć polską firmę..... ostatni raz.
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Sob 26 Paź, 2013   

Słuchaj - każdemu się zdaży coś przeoczyć albo o czymś zapomnieć a tej sprawy nie opisałeś w swoim pierwszym poście tylko od razu zjechałęś firmę i wymieszałeś z błotem...

Jak ja zamawiałem swoje ogniwa z Chin to uwież mi - mimo tego że robił to dla mnie mój znajomy to też przez jakiś czas nie wiele wiedzieliśmy - jedynie że ChinaPost wysłała poza Chiny paczkę. Potem nagle okazało się że wsiąkła w Roterdamie w przeładunku... Po 2 miesiącach dojechała dopiero...
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
MixhaL 
prezes


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 909
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sob 26 Paź, 2013   

Ja tez mam bardzo zle doswiadczenia z ta firma, bardzo nie polecam, wydaje im sie ze tylko oni sa na rynku i moga ru...c klijenta jak chca.
_________________
Cyklon
BOMBER V1, V2, V3
RAIDEN
 
 
Szczygiel 
brygadzista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 226
Skąd: Siedlce
Wysłany: Sob 26 Paź, 2013   

Ja mam dobre doświadczenia zakupowe z Nimi. Tak naprawdę kupiłem od nich od wiosny 2005 roku z dwóch źródeł; od Pana Skrockiego i Państwa Walasków, kilkanaście kitów do konwersji rowerów na elektryczne. Szybko zorientowałem się, że oferta internetowa jest nierealistyczna to znaczy, że ok. 80% produktów nie mają na stanie, ale niektóre były. Po prostu pytałem co jest albo co będzie po dostarczeniu produktów z Chin. Jak mi to odpowiadało to jechałem do siedziby w Piasecznie lub Pan Ryszard przysyłał mi kurierem. Nigdy nie miałem żadnych problemów. Kilkakrotnie reklamowałem uszkodzone ładowarki (chyba z cztery razy) i za każdym razem reklamacje były rozstrzygane na moją korzyść. Raz uszkodzeniu uległ sterownik chiński i tu byłem niemile zaskoczony bo okazało się, że jest nienaprawialny (było już po gwarancji) ale dostałem propozycję upustu do zakupu nowego co mi zadość uczyniło ową "nienaprawialność".
Witryna jest wykonana bardzo prymitywnie i tu niestety do pewnego wzorca jakim jest MaxEV daleko. Nie bardzo wiem dlaczego tego nie poprawią. Kilka moich ostatnich zakupów pochodzi ze wspomnianego MaxEV i tu mam do czynienia z pełnią profesjonalizmu. Dlatego u nich kupuję. Crystalyte ma chyba jeszcze w ofercie Sigma EV http://www.sigmaev.pl/
_________________
Pozdrawiam, https://sites.google.com/site/ergodrive/
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Paź, 2013   

Taki handelek, gdzie wystawia się do sprzedaży towary, których nie ma na magazynie, to coraz większy procent handlu w sieci. Jak będzie chętny na zakup, to towar się dopiero sprowadza i nieraz potrafi to trwać całe miesiące. Siedziba niby w Polsce, jest informacja, że towar jest wysyłany zaraz po wpłaceniu pieniędzy, ale nie ma wzmianki, że jest wysyłany np. z Singapuru. Teraz też mam osobiście taki przypadek, że czekam na towar a okazuje się, że zaginął na poczcie w Singapurze i dopiero za 20 dni będzie można zgłosić zaginięcie przesyłki a czekam już 3 tygodnie. Często też nie ma wzmianki, że towar może być droższy, bo nie informują o możliwych doliczanych opłatach celnych. Dlatego dobrze jest zasięgnąć informacji o firmie w komentarzach w sieci, albo dokładniej przyjrzeć się komentarzom na allegro.
 
 
Cezar38 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 193
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 27 Paź, 2013   

Delaa, miałem dokładnie takie same przejścia. Towar jest, a nie ma. W końcu kupiłem od konkurencji taniej, szybciej i bezstresowo.
 
 
delaa
młodzik
Lama-Rama


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 27 Paź, 2013   

Hi !
Kupowałem z pełna świadomością braku towaru na stanie sklepu - zdecydowałem się po otrzymaniu informacji że trzeba "szybciutko" ;-) wpłacić zaliczkę bo z końcem tygodnia idzie zamówienie..... Potem informacja że w Chinach święto i do 10 października nic nie robią później czekałem jeszcze i jeszcze i nic no info poza informacją że jak już łaskawie wyślą to jeszcze 6-8 tygodni trzeba czekać. Ale do piątku czyli 25 października zero kontaktu z ich strony - fajne fakturki pierdołki wygenerowane z programu do księgowości i tyle...
Jeszcze informacja że :


robią mi wielką uprzejmość oddając pieniądze bo normalnie musiałbym dwa tygodnie na to czekać....


Poza tym brzydkie insynuacje w prywatnej korespondencji i rozmowach telefonicznych....

No Way, tak nie da rady.
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Mar, 2015   

ja zapytalem mailowo o cene 2 silnikow,mianowicie 5403 i 4065, po kilku miesiacach(!!!!!!!!!)odezwano sie do mnie ze wlasnie robia zamowienie do chin i czy za tyle i tyle chce.coz ja nie dosyc ze bylem po zakupach obu silnikow to jeszcze taniej, jeden z nich u 7h7.pani przes telefon tlumaczyla mi jaka to okazja ze wlasnie zamawiaja z chin.no cud nad wisla!oczywiscie dostawa 2,5 miesiaca bo droga lotnicza jeszcze wiecej.w crystalyte europe kupilem 5403, po kilku mies 4065 w polsce.wydaje mi sie ze oni nie zyja w realiach obecnych a zatrzymali sie na poziomie -15 lat temu kiedy to sprowadzanie z chin dla wielu bylo niemal magiczne a teraz czasem nie oplaca sie jechac 30km do miasta bo z chin przyjdzie za darmo,tanszy towar i pod furtke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group