ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista polecanych warsztatów przerabiających ebajki?
Autor Wiadomość
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   Lista polecanych warsztatów przerabiających ebajki?

Tas: wyodrębniłem nowy temat dyskusji z tego wątku: http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6009

Czytając początek wypowiedzi GiantTrance3KW myślałem, że będzie to wypowiedź zadowolonego użytownika ale to co przeczytałem kompletnie mnie rozwaliło. To jest opowieść niczym z horroru. Serio współczuję.

tas napisał/a:

Może faktycznie przydałaby się jakaś oficjalna strona z namiarami na różne warsztaty przerabiające? Przynajmniej nowi ludkowie mieliby wybór, bo teraz może być tak, że trafiają na pierwszego z brzegu fachowca i myślą, że w kraju jest 1 fachowiec, a czasem warto się pofatygować 200km z bajkiem i mieć zrobione lepiej niż dać sąsiadowi?
Jeśli ktoś ma stronę internetową, ma galerie powiedzmy >10 konstrukcji wyjdzionych spod jego ręki to można by taką osobę dać na jakąś listę?


@Tas
Zobacz, że posiadanie strony internetowej/fb i wielu konstrukcji w ogóle nie gwarantuje jakości. Przecież ten pan T. ma stronę i jakieś lepsze czy gorsze zdjęcia a to co się okazało to masakra.
Lepiej będzie zrobić wymóg zadowolonych klientów albo opinii albo jakieś połączenie i konstrukcji i recenzji. Bardzo ciężko zrobić taki spis.
Jednym pomysłem może być utworzenie działu w którym każdy 'konstuktor' miałby własny wątek i ludzie by się wypowiadali i jeżeli ilość pozytywnych opinii byłaby w jakiejś ustalonej minimalnej ilośći a pozytywnych np 90% to umieszczało by się go w wątku "Polecani konstruktorzy"
W ten sposób ktoś kto by się pogorszył w jakości i opinie nagle bylyby negatywne szybko by spadał z wątku polecani lub wpadał na listę niepolecani :grin:
W ten sposób byłoby łatwiej tym wszystkim zarządzać i nie byłoby to w 100% subiektywne.
Trochę w tym momencie może się wydawać to zbyt przyszłościowe bo mało jest jeszcze takich prawdziwych konstruktorów i warsztatów ale w przyszłości sytuacja może się zmienić.
Ostatnio zmieniony przez tas Nie 15 Sty, 2017, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group