ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
zlot ev 2017
Autor Wiadomość
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

strzelanie z wiatrówki jest ok nawet bardzo jak dam radę przyjechać to wezmę swoje "działa" tylko obawiam sie że zaszła zmiana w prawie i niestety zostaje tylko strzelnica. :sad: obym sie mylił
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

A na jarmarkach, to jak się strzelało? ;) Jak się to robi z głową, to będzie OK ;)
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

no to ok dobrze by było mieć oś 50 70 metrów jakby "zaawansowani" chcieli podmuchać
 
 
easy rider 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 111
Skąd: Chorzów
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

To jaką Ty masz wiatrówkę, że można tak daleko strzelać?
_________________
Początkiujacy miłośnik
 
 
Przemek 
prezes


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 758
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

np. AT44pcp na odpowiednim śrucie i bezwietrznie można i na 100m siać ale do takiego strzelania musiał bym prze kalibrować optykę
 
 
easy rider 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 111
Skąd: Chorzów
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017   

Obejrzałem ją w google, fajna. Przemek, z Tobą raczej mało kto wygra. Ale dla zabawy można postrzelać.
_________________
Początkiujacy miłośnik
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Mar, 2017   

Mam plastikowe ramki z dziurką na guzik do wizytówek. Wystarczy pisak, nikt nie będzie się bawił z drukarką i wycinaniem. Z góry też nie bardzo da się przygotować dla każdego, bo nie wiadomo kto będzie na pewno, a kto ma przyjechać a nie przyjedzie.
Na któryś zlot były robione znaczki z nickami i też nie wszystkie zostały odebrane.
Chyba, że każdy zrobi sobie własny znaczek zlotowy z nickiem i będzie miał na stałe swój własny zlotowy, wzór ogólny mogę zamieścić do pobierania.
W związku z patronatem prezydenta na wszelkich materiałach reklamowych muszę zamieszczać herb miasta, jakoś to przeżyję ;)



Możecie to wykorzystać do znaczków imiennych lub z nickiem.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Mar, 2017   

Przyszła zgoda na patronat prezydenta.

zgodaum.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 378 raz(y) 475,81 KB

 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Mar, 2017   

Znaczki zlotowe zamówione, będą po niedzieli ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Mar, 2017   

Długopisy również ;)
Jedziemy dalej z koksem ;)
Muszę w końcu rozłożyć i naprawić stelaż namiotu porwanego w zeszłym roku przez wiatr :)
 
 
Nixon 
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 26 Mar, 2017   

Ta ja się zgłaszam też. Mam nadzieję, że nic mi nie zawali planów. :grin:
 
 
Nixon 
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 26 Mar, 2017   

Jeśli będziecie robili koszulki to mogę zamówić u kolegi, który produkuje odzież reklamową.
Kosztowo wyjdzie pewnie poniżej 20 PLN/szt - liczy mi zawsze po "po kosztach"
Kilka razy robiliśmy takie koszulki na zjazdy firmowe itp.

Jedyny warunek to przedpłata , bo nikt nie będzie ryzykował druku bez pewności, że zostaną odebrane.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Mar, 2017   

Wiesz... nie zamawia tego ktoś tam nieznajomy w sieci. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym coś zamówił i nie odebrał. O koszulkach będę myślał, gdy dostanę dofinansowanie z UM. Koszulki nie są w tym momencie najważniejsze. To tylko dodatek, choć jak widziałem, mile widziany przez uczestników zlotów ;)
 
 
Nixon 
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 27 Mar, 2017   

No oczywiście, masz rację. Jednak z doświadczenia wiem, że drukarnia bierze nawet od znajomych przedpłatę lub zaliczkę jeśli chodzi o druk odzieży personalizowanej lub nietypowej ( czyt. np Zlot EV ).
Nawet ode mnie brali przedpłatę, choć znamy się ponad 20 lat. Widać kilka wpadek uczy przezorności.. niestety.
Pomysł rzucam zupełnie luźno. Może rzeczywiście identyfikatory wystarczą. W sumie to też miła pamiątka :wink:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Mar, 2017   

A są drukowane jakieś typowe sprawy bez zaliczki? W Żyrardowie jest kilka drukarni i płaci się tam po wykonaniu zlecenia, a nie przed. Mniejsza o większość ;) .
Są już pewne wyniki w sprawie dofinansowania przez UM, ale muszę oczywiście złożyć odpowiednie pisma i czekać na decyzję :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group