ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rower giant uśpiona bateria ? Jaka ładowarka
Autor Wiadomość
SoCraZy 
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 21
Skąd: Jaslo
Wysłany: Sob 24 Sie, 2019   Rower giant uśpiona bateria ? Jaka ładowarka

Witam. Potrzebuję dokupić ładowarkę do tej bateri ( zdj nizej) kolejna sprawa to, że wyczytrałem, że bateria jest uśpiona i trzeba ją jakoś wzbudzic, jak to zrobić? bo gdy przyciske przycisk to nie świeci żadna dioda. gdyby ją podłądować omijając bms ? tak zeby tylko załapała ? prosze o odp :)

https://zapodaj.net/images/2479f031fbe70.jpg
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 24 Sie, 2019   

pytanie masz sama batreie czy masz tez reszete do niej czyli rower z silnikiem wsio fabryczne? zazwyczaj samo podłaczenie ładowarki wzbudza bms i tym samym baterie ale tu masz konstrukcje fabryczna i moze byc z tym róznie raczej zwykła ładowarka tu moze sie okazać bezsilna bycmoże konieczne bedzie kupic łądowarke orginalna producenta
 
 
SoCraZy 
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 21
Skąd: Jaslo
Wysłany: Nie 25 Sie, 2019   

Jest cały rower wszystko oprócz ładowarki, ale napisalem do firmy sprzedającej ładowarki (zamienniki) napisali że odsyłam im baterie oni ją wzbudzają na oryginalnej ładowarce i wysyłają mi spowrotem razem z ładowarką cena 290zł plus wysyłka
 
 
deckardmst 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 177
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Nie 25 Sie, 2019   

No to ja bym tak zrobił bo cena nie wydaje się wysoka a do tej baterii musisz miec i tak dedykowaną ładowarkę producenta która komunikuje się z elektroniką baterii.
 
 
SoCraZy 
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 21
Skąd: Jaslo
Wysłany: Śro 28 Sie, 2019   

Ale mam jeszcze pytanie bo nie daje mi to spokoju, skoro bateria byłaby "uśpiona" to rower nie powinien jezdzić ( w sensie wspomagać ) ? a rower normalnie włączam przełącznik i wspomaga, na wyświetlaczu(na kierownicy) jest 1 kreska bateri.

może ten panel na bateri ( nie na wyświetlaczu kierownicy) jest zepsuty i po prostu nie działą ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group