ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Hulajnoga Kugoo Kirin S1
Autor Wiadomość
Marianos 
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2021
Posty: 2
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Nie 25 Lip, 2021   Hulajnoga Kugoo Kirin S1

Witam.
Posiadam taką hulajnogę od marca tego roku. Nie była dużo jeżdżona. Kilka dni temu w czasie jazdy przestała przyspieszać. Zaczęła piszczeć z przerwami, a na wyświetlaczu pojawił się znak klucza (zapewne sygnalizujący awarię) i wyświetlają się pulsujące cyfry 02. Poza tym, że nie jeździ inne funkcje działają normalnie tzn. można włączyć oświetlenie, zmienić bieg, działa też światło stopu, oraz bateria hulajnogi dała się naładować na max. Zdjąłem kierownicę, gdyż myślałem, że rozpięła się złączka elektryczna - oglądałem na YouTubie taką sytuację z tym samym błędem 02 ale w innym typie hulajnogi Kugoo - lecz moja złączka jest O.K. Jutro skontaktuję się ze sprzedawcą, ale na razie mam pytanie, może ktoś z Was miał podobny problem? Pozdrawiam - Marian.
 
 
slow 
kierownik


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 336
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Śro 11 Sie, 2021   

Wiele razy spotkałem się z takim problemem w pojazdach zasilanych silnikiem BLDC.
Problem może leżeć po stronie silnika, sterownika lub połączeń między nimi.
Jeśli masz gwarancję to nie wnikaj, jeśli nie to to trzeba przystąpić od jakiejś diagnostyki.
 
 
Marianos 
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2021
Posty: 2
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Śro 11 Sie, 2021   

Zawiozłem osobiście hulajnogę 30 lipca do hurtowni w Łazach pod Warszawą, przekazali do serwisu. Jak na razie jeszcze nie jest naprawiona. Po jej odebraniu napiszę co było przyczyną usterki - jeśli mi powiedzą (Chińczycy!).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group